Magazin

Volkan Konak “Dalya” rüzgarı estirdi


YENİ ŞARKILARIYLA BAYRAMA ÖZEL: “Kuzeyin Oğlu” Volkan Konak yepyeni albümü “Dalya”dan şarkılara ağırlık verdiği Elexus Hotel’in paryam programında bitmeyen enerjisiyle konuklara tam bir müzik ziyafeti çekti

 

“Kuzeyin Oğlu” Volkan Konak Elexus Hotel’de bayramın üçüncü günü sevenleriyle buluştu. Repertuvarında geçtiğimiz mayıs ayında çıkardığı “Dalya” albümünden şarkılara yer veren Konak’a 2500 kişi hep bir ağızdan eşlik etti. Usta yorumcu sevilen şarkıları ve bitmeyen enerjisiyle kendisini izlemeye gelen misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sahne öncesi Volkan Konak, basın mensuplarına şu açıklamalarda bulundu: “Bütün ülkemize iyi bayramlar diliyorum. Yavru Vatan Kıbrıs’ta Elexus Hotel’in ev sahipliğinde burada olmaktan çok memnunum. İnsanlarımıza güzel bir gece yaşatacağız. İnsanlara müziğin, sanatın, sahne performansın çok önemli olduğunu anlatıyoruz. Biz öncelikle müzisyeniz. Mesleğimizi aşkla yapıyoruz. İnsanlarımızın yorgunluklarını, kırgınlıklarını, bıkkınlıklarını müzikle tedavi ediyoruz, onları yeni sezona hazırlıyoruz, buradan çıktıktan sonra onlar gökyüzüne bakıyorlar ve yaşıyorum çok şükür diyorlar. Yani onları tekrar motive ediyoruz.”

Artık televizyon programı da yapmayacağını söyleyen Konak bu konudaki yorumlarını şöyle açıkladı “Artık televizyon programı yapmayacağım. Hem gücüm yok hem de kendimi hazır hissetmiyorum. Televizyonda hep tadında bırakıyorum. Ben oyuncu değilim, ben sahne adamıyım. Sadece konsere gelemeyenlere konser tadında televizyon programı yaptık. Geçenlerde başka bir sanatçıya da destek verdik programında. Samimi, inandırıcı ve sıcak olduğu sürece karşılığı oluyor. Biz inandırıcı müzik yapıyoruz. İnsanlar buna inanıyor. Biz de insanlarımıza layık olmaya çalışıyoruz.”
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı