Kıbrıs

Vadili’de olay! Kız arkadaşının çalıştığı iş yerini basıp…


Bulunan maddelerin emare olarak alındığı ve adı edilenlerin tutuklandığı bildirildi.

Yine dün 35 yaşındaki O.Ç’nin Lefkoşa’da bulunan ikametgahında polis tarafından yapılan aramada; yaklaşık bir gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet sigara izmariti ile içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan üç adet naylon parçası bulunarak emare alındı.

O.Ç’nin tutuklandığı bildirildi.

ASKERİ YASAK BÖLGE İHLALİ

Lefkoşa Yiğitler Burcu Mevkii’nde, dün saat 23.30 sıralarında, 39 yaşındaki A.A. ve 30 yaşındaki N.A’nın birinci derecede askeri yasak bölgeyi gizlice ihlal edip KKTC’den Güney Kıbrıs’a geçmeye çalıştıkları tespit edildi.

Suçüstü yakalanan A.A. ve N.A’nın tutuklandığı bildirildi.

HIRSIZLIK

Güzelyurt’ta 15 Mart- 15 Nisan tarihleri arasında, Serhan Öztürk’e ait ikametgahın balkonunda bulunan bir adet kabinli jeneratörün çalındığı tespit edildi.

VAHİM ZARAR

Lefkoşa'da Marmara Gençlik Parkı’nda dün, saat 18.00 sıralarında, 16 yaşındaki F.A’nın, Togan Uğur Samer’in yüzüne kafası ile vurarak, ön üst dişini kırdığı bildirildi.

F.A. hakkında yasa yasal işlem başlatıldığı bilgisi verildi.

ŞİDDET TEHDİDİ, CİDDİ DARP VE RAHATSIZLIK

Vadili’de dün saat 19.30 sıralarında kız arkadaşının çalıştığı iş yerine giden 32 yaşındaki B.K, işyerinde bulunan Metin Özer isimli kişiyi ve işyeri sahibi Abdurrahman Meşe’yi darp edip ve öldürmekle tehdit etti.

B.K’nın tutuklandığı bildirildi.

İZİNSİZ DEDEKTÖR TASARRUFU

Akdoğan’da, Ağıllar Bölgesi’nde dün saat 21.30’da JN 899 plakalı araçta polis tarafından yapılan aramda eski eser aramada kullanılan detektör bulundu.

Detektörün emare olarak alındığı ve konuyla ilgili olarak 44 yaşındaki A.T, 56 yaşındaki S.K, 45 yaşındaki M.D ve 29 yaşındaki K.K’nin tutuklandığı bildirildi.

KASTİ HASAR

Girne’de bu sabaha karşı 04.30 sıralarında, Ahmet Merşah’a ait FA 738 plakalı BMW marka aracın ateşe verildiği ve aracın tamamen yandığı bildirildi.

İZİNSİZ İKAMET

Girne’de dün polis tarafından yapılan operasyon sonucunda, izinsiz ikamet ettikleri tespit edilen 5 Pakistan, 4 Nepal ve 1 Hindistan uyruklu olmak üzere toplam 10 kişi tutuklandı.

Polisten yapılan açıklamada tüm olaylarla ilgili soruşturmaların devam ettiği kaydedildi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı