Uslanmıyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 1, 2023
Kıbrıs

Uslanmıyor

Uslanmıyor

Nadire KRAŞLIOĞLU
Mağusa’da Yeni İzmir bölgesinde 7-8 Mayıs 2013 tarihleri arasında Aydın Kandemir’e ait araç içerisinden TC nüfus cüzdanı, kol saati, gümüş takılar, 340 Dolar ve 20 Euro nakit parayı çaldığı tespit edilen Mücahit Kaya polis tarafından tutuklandı. Mağusa ve Karpaz bölgelerinde adı pek çok kez hırsızlık olayına karışan Kaya, dün Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı. Mahkeme, Kaya’nın soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.
Arabayı açarak ne bulduysa aldı
Soruşturmayı yürüten polis memuru Mustafa İskender mahkemede ifade vererek, zanlı Mücahit Kaya’nın 7-8 Mayıs 2013tarihlerinde Mağusa’da Yeni İzmir bölgesinde bulunan Mesan isimli apartmanın önünde Aydın Kandemir’e ait araç içerisinden TC nüfus cüzdanı, kol saati, gümüş takılar, 340 Dolar ve 20 Euro nakit parayı sirkat ettiğini açıkladı. Araçtan çalınan kol saati ile 1 adet yüzüğün zanlı Kaya’nın tasarrufunda bulunduğunu belirten İskender, zanlının gönüllü ifade verdiğini ve ifadesinde birtakım iddialarda bulunduğunu söyledi. Konu ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın yeni başladığını belirten İskender, Kaya’nın3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.
Tutuklu bekleyecek
Mahkeme, polisin yürütmüş olduğu soruşturmanın sağlıklı bir şekilde devam etmesi maksadıyla Mücahit Kaya’nın 3 gün süreyle poliste tutuklu kalması yönünde emir verdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar