UKÜ Aydilge’yle “Aşka Gel”di - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mayıs 21, 2024
Magazin

UKÜ Aydilge’yle “Aşka Gel”di

Aydilge “Aşk Lazım” diyecek

 

 


 

ŞENLİKLERE SES GETİRDİ:

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Aydilge, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde gençlerle buluşarak onlara unutulmaz bir gece yaşattı

 

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde bulunan ve Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “UKÜ 20. Bahar Şenlikleri-CONNECT” kapsamında Türkiye’nin sevilen sanatçısı Aydilge UKÜ Amfi Tiyatro’da konser verdi.

Aydilge kendine has tarzı ve başarılı performansı ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde hayranlarıyla bir araya geldi. Sesiyle müzik sektöründe büyük bir beğeni toplayan ünlü sanatçı Aydilge, muhteşem enerjisi ve sahne performansı ile dillere dolanan Kiralık Aşk, Kiraz Mevsimi gibi dizilerdeki fenomen şarkıları, Aşka Gel, Yangın Var gibi hitleri, sürpriz cover’ları ve yeni single’ı Gel Sarıl Bana ile en güzel şarkılarını UKÜ’lü öğrencilerle buluşturdu.

Kıbrıs’ta konser vermeyi çok sevdiğini dile getiren Aydilge, “Aşka Gel” şarkısıyla UKÜ’lü öğrencilere aşk dolu bir ömür geçirmelerini ve “Elalem ne der” şeklinde yaşamamalarını belirterek, hayatlarını dolu dolu sürdürmelerini söyledi. Gece boyunca birbirinden güzel şarkıları seslendiren Aydilge’ye öğrenciler de eşlik ederek, birlikte keyifli anlar yaşadılar.

UKÜ Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen konser, Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi Müdürü Gamze Atay tarafından ünlü sanatçı Aydilge’ye plaket takdimi ile son buldu.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar