FutbolSpor

UEFA Avrupa Ligi’nde rövanş heyecanı


Trabzonspor, 2-2 biten maçın rövanşında, Perşembe günü saat 20.30’da Çek ekibi Sparta Prag’ı konuk edecek.

Yeni Malatyaspor ise 3-1 yenildiği ilk maçın rövanşında yine Perşembe saat 20.00’de Sırbistan’ın Partizan takımını misafir edecek ve karşılaşmalar beIN Sport’dan naklen yayınlanacak.

Trabzonspor ile Yeni Malatyaspor’un da mücadele ettiği 3. eleme turunda rövanş maçları, 13 Ağustos bugün,yarın ve perşembe günü yapılacak.

Türk temsilcileri Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor, perşembe günü sahaya çıkacak. Trabzonspor, 2-2 biten maçın rövanşında, saat 20.30’da Çek ekibi Sparta Prag’ı konuk edecek.

Yeni Malatyaspor ise 3-1 yenildiği ilk maçın rövanşında 20.00’de Sırbistan’ın Partizan takımını misafir edecek.

Maç programı şöyle:

Bugün

19.00 Nomme JK Kalju (Estonya) – F91 Dudelange (Lüksemburg)

21.45 Linfield (Kuzey İrlanda) – Sutjeska Niksic (Karadağ)

22.00 Dundalk (İrlanda) – Slovan Bratislava (Slovakya)

Yarın

19.00 Atromitos (Yunanistan) – Legia Varşova (Polonya)

19.00 Saburtalo (Gürcistan) – Ararat (Ermenistan)

19.00 Vitoria Guimaraes (Portekiz) – Ventspils (Letonya)

Perşembe

19.00 HJK Helsinki (Finlandiya) – Riga FC (Letonya)

19.30 Dinamo Tiflis (Gürcistan) – Feyenoord (Hollanda)

19.45 Spartak Moskova (Rusya) – Thun (İsviçre)

20.00 AIK (İsveç) – Sheriff (Moldova)

20.00 Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) – Austria Wien (Avusturya)

20.00 BATE Borisov (Belarus) – FK Sarajevo (Bosna-Hersek)

20.00 Bnei Yehuda (İsrail) – Neftçi Bakü (Azerbaycan)

20.00 Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) – FCSB (Romanya)

20.00 Shakhtyor Soligorsk (Belarus) – Torino (İtalya)

20.00 Suduva (Litvanya) – Maccabi Tel Aviv (İsrail)

20.00 Yeni Malatyaspor (Türkiye) – Partizan (Sırbistan)

20.00 Zorya Luhansk (Ukrayna) – CSKA Sofya (Bulgaristan)

20.00 Zrinjski Mostar (Bosna-Hersek) – Malmö (İsveç)

20.30 Hapoel Beer Sheva (İsrail) – Norrköping (İsveç)

20.30 The New Saints (Galler) – Ludogorets Razgrad (Bulgaristan)

20.30 Trabzonspor (Türkiye) – Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

21.00 AEK (Yunanistan) – Universitatea Craiova (Romanya)

21.00 Valletta (Malta) – Astana (Kazakistan)

21.00 Viktoria Plzen (Çekya) – Royal Antwerp (Belçika)

21.30 Aris (Yunanistan) – Molde (Norveç)

21.30 AZ Alkmaar (Hollanda) – Mariupol (Ukrayna)

21.30 Eintracht Frankfurt (Almanya) – Vaduz (Liechtenstein)

21.30 Gent (Belçika ) – AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

21.30 PSV Eindhoven (Hollanda) – Haugesund (Norveç)

21.30 Strasbourg (Hollanda ) – Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan)

21.45 Aberdeen (İskoçya) – Rijeka (Hırvatistan)

21.45 Rangers (İskoçya) – Midtjylland (Danimarka)

21.45 Sporting Braga (Portekiz) – Brondby (Danimarka)

21.45 Wolverhampton (İngiltere) – Pyunik (Ermenistan)

22.00 Espanyol (İspanya) – Luzern (İsviçre)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı