UBP Gazimağusa’da miting düzenledi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 4, 2023
Kategorisiz

UBP Gazimağusa’da miting düzenledi

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Gazimağusa’da miting düzenleyerek milletvekili adaylarını tanıttı.

Etkinliğe KKTC 3. Cumhurbaşkanı, UBP Onursal Başkanı Dr. Derviş Eroğlu da katıldı ve partililere hitap etti.

Genel Başkan ve Başbakan Hüseyin Özgürgün, tek başına iktidar yetkisi alarak tüm kesimlerle uyumlu bir şekilde çalışarak ülkenin ihtiyaç duyduğu tüm projeleri hayata geçireceklerinin sözünü verdi.


Mitingde coşkulu kalabalığa konuşan ve sık sık sözü tezahüratlarla kesilen UBP Genel Başkanı ve Başbakan Hüseyin Özgürgün, Maraş’ın Türk yönetiminde açılması fikrini desteklediklerini, yeni dönemde bu konuda ne yapılması gerekiyorsa “tüm girişimleri başlatacaklarını” müjdeledi.

Özgürgün “Biz yeni dönemde, Anavatanımız Türkiye ile birlikte tüm konuları tek tek ele alıp, Kıbrıs Türk Halkının hak ve çıkarları doğrultusunda yeni yol haritamızı çıkaracağız. Bu yolu da birlikte yürüyeceğiz, birlikte başaracağız” dedi.

Seçime kimlerin müdahale etmeye başladığını gördüklerini, seçimde Kıbrıs Türk halkının yok oluşa sürükleyecek nasıl bir hükümet modeli istediklerini çok iyi bildiklerini vurgulayan Özgürgün, “Ulusal Birlik Partililer bunu görüyor. Halkımız bunu görüyor, bunu biliyor. Biz bu oyuna gelecek miyiz? Biz oylarımızı bölüp onların istediği bir hükümet modelinin ortaya çıkmasına izin verecek miyiz? Tabii ki gelmeyeceğiz” diye konuştu.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar