Türkkan Küçük Kaymaklı'da - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Spor

Türkkan Küçük Kaymaklı’da

Türkkan Küçük Kaymaklı'da

Cihangir’in başarılı file bekçisi Türkkan artık Küçük Kaymaklılı

Başman ve Türkkan el sıkıştı


n Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman, Cihangir’in ve milli takımın kalecisi Türkkan ile el sıkıştı. Bugün KTFF Karması ile Londra’ya giden Türkkan serbest transfer hakkını kullanarak gelecek sezon Kaymaklı’da forması giyecek

Küçük Kaymaklı’da Başkan Ali Başman transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Geçtiğimiz hafta sonu transfer politikası hakkında gazetemize açıklamalar yapan Ali Başman ilk bombayı patlattı.
Kaleci konusunda Cihangir kalecisi Türkkan’a da talip olduklarını açıklayan Ali Başman dün bu görüşmeyi gerçekleştirdi ve Türkkan ile el sıkıştı.  

Türkkan Londra’ya gitmeden imzaladı

Cihangir’in başarılı file bekçisi Türkkan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Karması ile bu sabah Londra’ya hareket etti. Daha önceden Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman ile görüşme yapan Türkkan Londra yolculuğu öncesinde dün Ali Başman ile görüştü. Bu yıl serbest transfer hakkını kullanacak olan Türkkan hedefi şampiyonluk olan Küçük Kaymaklı’da bu görevi severek kabul etti.
Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman transfer döneminin başlaması ile Türkkan’ın bonservis bedelini Cihangir’e ödeyerek Türkkan’ı Küçük Kaymaklı renklerine resmen bağlayacak.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar