FutbolSporTürkiye

“Türkiye’de futbol son 3 hafta seyircili olabilir”


Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, ”Ana hedefimiz seyircisiz ama şartlar izin verirse son 3 hafta seyircili olabilir.” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye’de bir derginin sosyal medya hesabında katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulunuyor. Özdemir, ”Temmuz’da eğer Koronavirüsün kaybolması durumunda, şartlar da izin verirse son 3 haftayı seyircili oynatma durumumuz olabilir. Ana hedefimiz seyircisiz ama şartlar izin verirse son 3 hafta seyircili olabilir.” dedi.

Nihat Özdemir, Trabzonspor’un UEFA’dan ceza alması ile ilgili ” Trabzonspor’un 2019’daki bilançosu ile ilgili bir konu. Biz konuyu biliyorduk. Birçok haklı noktamız olduğunu biliyoruz. Bu karar değişmez değil. Bu konuda bütün çalışmaları yapıp gücümüzü kullanacağız. Bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Trabzonspor’un hak ettiğini alması için mücadele edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Nihat Özdemir’in açıklamalarından öne çıkanlar:

”FFP şartlarını, lisans kurulunun bakacağı şartları, harcama limitlerini gözden geçiriyoruz. Yeni maddeleri ortaya koyacağız, bunu ilan edip, kulüplerimizin haziran sonunda bilançolarını alıp buna göre değerlendirmemizi yapacağız.”


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı