Türkiye Best Modellerini Girne’de seçecek

12 Ekim 2017 Perşembe | 15:05

 PAZAR GECESİ YAPILACAK: 16 kız 16 erkek finalistin yarışacağı Best Model Türkiye yarışması 15 Ekim Pazar gecesi Girne Rocks Hotel’de gerçekleşecek.

ÜNLÜLER GEÇİDİ YAŞANACAK: 30. Yaşını final gecesinde kutlayacak olan Best Model Türkiye Yarışması’nda Rober Hatemo, Betül Demir ve Şevval Sam sahne alacak

Türkiye’ye Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit, Tolgahan Sayışman, Çağatay Ulusoy, Şenay Akay, Deniz Akkaya, Güzide Duran gibi birbirinden ünlü isimler kazandıran Best Model 30. Yaşını kutluyor. Bu yıl 30. Kez düzenlenen Best Model Türkiye Yarışması 15 Ekim Pazar gecesi Girne Rocks Hotel’de gerçekleşecek.

Bayan finalistler Yıldırım Mayruk koleksiyonu, erkek finalistler ise Levon Kordonciyan koleksiyonu ile jüri ve izleyici karşısında çıkacaklar. Finalistleri izleyecek jüri üyeleri yine moda dünyasının ve mesleğinin ünlü isimlerinden oluşuyor.

Muhteşem organizasyonu Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil sunacaklar. Ayrıca gecede Rober Hatemo, Betül Demir ve Şevval Sam sahne alacak.

Bu görkemli gece Kıbrıs Genç TV ve 1AN TV’de canlı olarak yayınlanacak. Gecenin sonunda 2016 Best Model Türkiye birincileri Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran taçlarını devredecek. 16 kız 16 erkek finalistin yarışacağı gecede birinci seçilen modeller 11 Aralık gecesi Fransa’nın ve modanın başkenti Paris’te yapılacak olan Best Model of The World Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek.