Magazin

Tuğçe Aral tanıtım için Girne’de KIYAFET TANITIMI YAPTI:
Türkiye’nin en uzun bacaklı mankeni olarak nam salan ve müzik dünyasında da fırtınalar estiren Tuğçe Aral Girne’deki Lativa Boutique mağazasının kıyafet tanıtımı için adamıza geldiTürkiye’nin en uzun bacaklı mankeni olan Tuğçe Aral kıyafet tanıtımı için adamıza geldi. Son olarak “Sevsinler” adını taşıyan yepyeni albümüyle dikkatleri üzerine çeken Aral dün Girne’deki Lavita Boutique kıyafet mağazasının giysileriyle objektiflerimize birbirinden güzel pozlar verdi. İşletmesini Gizem Dağaştı’nın yaptığı mağazanın yeni sezon kıyafetleri Tuğçe Aral modelliğinde tek kelimeyle ışıldadı.

Abiyeden spor kıyafete ve türlü çeşit şık kıyafete varıncaya kadar geniş bir ürün yelpazesini kadınların zevkine sunan Lavita Butique, Aral’ın göz alıcı pozlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Çekimlerde oldukça keyifli zaman geçiren Tuğçe Aral bu vesileyle adamızda olmaktan dolayı son derece mutluluk duyduğunu söyledi. “Sevsinler” albümünün hazırlanış sürecinde çok yorulduğunu, ancak bir o kadar da büyük bir heyecan duyduğunu belirten Aral albümünü sevenleriyle buluşturabildiği için son derece mutlu olduğunu da sözlerine ekledi. Kıbrıs ziyareti sayesinde biraz da dinlenme şansı yakalayacağından bahseden ünlü manken ve şarkıcı ülkemizdeki tüm sevenlerine sevgilerini gönderdi.

Başa dön tuşu