Magazin

Tuğba Öter İstanbul’a açılıyor

 

 

HEDEFİ TÜRKİYE’DE MANKEN OLMAK:

 

Ülkemiz mankenlerinden ve modellerinden Tuğba Öter, Türkiye mankenleri arasında yer edinmek için Miss & Mr Model of Turkey ön elemelerine katılıyor

Özel organizasyonlar ve çekimlerin aranan isimlerinden olan ülkemiz manken ve modellerinden Tuğba Öter İstanbul’un prestijli mankenleri arasına girmek için kolları sıvadı. Önceden de mevcut olan Türkiye bağlantılarını tamamıyla İstanbul’a taşımayı hedefleyen Öter ilk adım olarak Miss &Mr Model of Turkey ön elemelerine katılmayı seçti.

Ön elemeler için 4 Ağustos Cumartesi İstanbul’a gidecek olan Öter gazeteniz Havadis’e yaptığı açıklamada ülke içindeki modellik ve mankenlik çalışmalarının kendi adına miadının artık dolduğunu söyleyerek gönül verdiği podyum dünyasında gözünün Türk modanın merkezi İstanbul’da olduğunu belirtti.

Tuğba Öter bu konudaki hedeflerini şöyle anlattı: “Şansımın İstanbul’da daha açık olacağını düşünüyorum. Kıbrıs’ta ilerleyeceğim kademe belirli düzeyde ve ben ona ulaştım. Bundan fazlasını burada alamam. Ancak İstanbul Türk modasının merkezi. Orada önüm de yolum da açık. Eğer başarabilirsem bundan sonra moda aşkımın peşinden giderek İstanbul’da yaşayacağım. Belli olmaz tabii. İleride Kıbrıs’ta beni cezp eden özel organizasyonlar ya da çekimler olursa zaman zaman burada da çalışabilirim.”

 İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı