Spor

Transferler Devecioğlu’nu istifadan geri döndürdü 
KRİZ TRANSFERİN SON GÜNÜNDE ÇÖZÜLDÜ:
Serdarlı yönetimi, Devecioğlu’nun istediği iki oyuncu Mehmet Kanat ve Ali Küçükoğlu’nu ara transferin son gününde bitirdi ve dün akşam da genç teknik adamla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar. Görüşme sonrasında kriz aşıldı ve Devecioğlu’nun, görevine devam edeceği kararı çıktı. Kırmızı-beyazlılar ikinci devrenin ilk haftasında karşılaşacakları Doğan Türk Birliği maçının hazırlıklarına bugün başlayacakDEVECİOĞLU: YÖNETİM SIKINTILARI GİDERDİ:
Görüşme sonrasında görevinin başında olduğunu açıklayan Devecioğlu, “İsteklerimin yerine getirilmemesi nedeniyle istifa etmeyi düşündüm ancak son bir haftada yönetim tüm sıkıntıları giderdi. Bende bu düşüncemden vazgeçtim ve görevime devam etme kararı aldım” dedi

Okan KARADEMİR

K-Pet Süper Lig’de bu hafta sonu başlayacak ikinci devre öncesinde Mesarya ekibi Serdarlı’da yaşanan krizler tatlıya bağlandı.
Serdarlı yönetimi ilk olarak futbolcuların 2 aylık ödenmeyen maaşlarını ödeyerek oyuncuların boykot kararlarını engellerken, istediği transferler yapılmadığı için görevi bırakmayı düşünen genç teknik adam Sedat Devecioğlu’nu da ikna etmeyi başardı.

Devecioğlu görevine devam ediyor
Serdarlı da ikinci sezonunu geçiren Sedat Devecioğlu, yönetimden devre arasında Mehmet Kanat ve Ali Küçükoğlu’nun transfer edilmesini istemiş, ancak transferler son güne kadar gerçekleşmemişti.
Oyuncuların maaşları ödenmediği ve istenilen transferlerin de yapılmaması sonrasında ise Devecioğlu görevi bırakmayı düşünmüştü.
Ancak futbolcuların alacaklarının ödenmesi ve istenilen transferlerin de son günde yapılması Devecioğlu’nu bu kararından vazgeçirdi.
Serdarlı yönetimi Devecioğlu’nun devre arasında takıma katmasını istediği iki oyuncuyu ara transferin son gününde bitirdi ve dün akşam da genç teknik adamla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar.
Toplantıda Asbaşkan Ahmet Serdar, Sporcu Sorumlusu Gürsel Küçükoğlu, takım kaptanları Salih ve Çağatay ile birlikte Teknik Direktör Sedat Devecioğlu sorunları masaya yatırdı.
Görüşme sonrasında, genç teknik adamın görevine devam edeceği açıklanırken, kırmızı beyazlılar bugünden itibaren ikinci devrenin ilk haftasında karşılaşacakları Doğan Türk birliği maçının hazırlıklarına başlayacak.
Konuyla ilgili Sedat Devecioğlu görevimin başındayım diyerek şu açıklamaları yaptı: “İsteklerimin yerine getirilmemesi nedeniyle istifa etmeyi düşündüm ancak son bir haftada yönetim tüm sıkıntıları giderdi. Bende bu düşüncemden vazgeçtim ve görevime devam etme kararı aldım. Bugünden itibaren Doğan maçı hazırlıklarına başlayacağız.”

Mehmet Kanat ve Ali Küçükoğlu Serdarlı’da
Serdarlı yönetimi ara transferin son gününde iki oyuncu kadrosuna kattı.
Sezonun ilk devresinde 1. Lig ekiplerinden Türk Ocağı’nda forma giyen savunma oyuncusu Mehmet Kanat ile Süper Lig ekibi Cihangir’den geçmiş yıllarda Serdarlı’da da oynayan Ali Küçükoğlu’nu renklerine bağladı.

 

Başa dön tuşu