Transferi kapattık - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Eylül 25, 2023
FutbolSpor

Transferi kapattık

 

 


“YÜKSEK TEMPODA ÇALIŞIYORUZ”: Haftanın 5 günü yüksek tempoda idman yaptıklarını kaydeden Oraloğlu, “Çok yoğun tempoda çalışıyoruz. Futbolcularımın istekli ve arzulu olmaları beni çok mutlu ediyor. Takımımdan çok memnunum. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalar çok iyi gidiyor” şeklinde konuştu

 

“YENİ TRANSFERLER İDMANDA”: Yeni Boğaziçi’nden Blessing, Mormenekşe’den Can Özsoy ve Mehmetçik’ten Mehmet Gürlü’yü transfer ettiklerine dikkat çeken Oraloğlu, “Bu üç isim de bizimle birlikte çalışmalara başladı. Bu transferlerin ardından başka transfer yapmayı düşünmüyoruz. Transferi kapattık” ifadelerini kullandı

 

“GÖZÜMÜZ SÜPER KUPA’DA”: Küçük Kaymaklı ile Süper Kupa’da karşılaşacaklarını söyleyen Oraloğlu, “Şimdi tüm dikkatimizi Süper Kupa’ya çevirdik. Bu maçın ardından ise ligi düşünmeye başlayacağız. Önemli futbolcuları kadromuzda bulunduruyoruz. MTG büyük bir camiadır ve hedefi her zaman şampiyonluktur” dedi

Abdullah EĞİLMEZ

Süper Lig’in son şampiyonu Mağusa Türk Gücü’nün teknik direktörü Ali Oraloğlu, Havadis’e konuştu.

Haftanın 5 günü yüksek tempoda idman yaptıklarını kaydeden teknik direktör Oraloğlu, “Çok yoğun tempoda çalışıyoruz. Futbolcularımın istekli ve arzulu olmaları beni çok mutlu ediyor. Takımımdan çok memnunum. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalar çok iyi gidiyor” dedi.

Bugün Gençler Birliği ile bir hazırlık maçı yapacaklarını kaydeden teknik direktör Oraloğlu, “26-30 Ağustos tarihleri arasında Tatlısu’da kamp yapacağız” ifadelerini kullandı.

MTG 2 copy

“Transferi kapattık”

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde son olarak Yeni Boğaziçi’nden Blessing, Mormenekşe’den Can Özsoy ve Mehmetçik’ten Mehmet Gürlü’yü kadrolarına kattıklarına dikkat çeken teknik direktör Ali Oraloğlu, “Bu üç isim de bizimle birlikte çalışmalara başladı. Bu transferlerin ardından başka transfer yapmayı düşünmüyoruz. Transferi kapattık” şeklinde konuştu.

Yapılan transferlerin ardından gol yollarında sıkıntı yaşamayacaklarını kaydeden Oraloğlu, “Kabore, Blessing, Uğur, Yasin Kurt, Mehmet Çil gibi önemli isimleri kadromuzda bulunduruyoruz” dedi.

MTG (YEDEK) copy

“Gözümüz Süper Kupa’da”

Süper Lig şampiyonluğunun ardından Kıbrıs Kupası’nı alan Küçük Kaymaklı ile Süper Kupa’da karşılaşacaklarını söyleyen Oraloğlu, “Şimdi tüm dikkatimizi Süper Kupa’ya çevirdik. Bu maçın ardından ise ligi düşünmeye başlayacağız. Önemli futbolcuları kadromuzda bulunduruyoruz. Mağusa Türk Gücü büyük bir camiadır ve her sezon olduğu gibi bu sezon da hedef şampiyonluktur” dedi.

Yasin Kurt’un herhangi bir sakatlığının da olmadığına vurgu yapan teknik direktör Oraloğlu, “Yasin’in herhangi bir sıkıntısı yok. Çok iyi durumda ve çok iyi çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar