Hakemler Çanakkale’de çalışacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
FutbolSpor

Hakemler Çanakkale’de çalışacak

SERTOĞLU DA KAFİLEDE: Hakemlerin yeni sezon öncesi hazırlık kampı bugün başlıyor. Kafilede 55’i hakem olmak üzere toplam 67 kişi bulunurken, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu da kampta yer alacak

 

Necmi USAL (KTSYD/Çanakkale)

 


Hakemlerin yeni sezon öncesi hazırlık kampı bugün başlıyor. Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD) ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nun (MHK) birlikte organize ettiği yeni sezon öncesi hazırlık kampı bugün start alıyor.

Hakemlerimiz yeni sezona Çanakkale’de hazırlanacak. Bugün sabah saat 06.00’da Ercan Havaalanı’ndan kalkacak olan uçakla önce İstanbul’a daha sonra ise otobüsle Çanakkale’ye varacak olan kafilede 55’i hakem olmak üzere toplam 67 kişi yer alırken, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu da kampta yer alacak.

KTFHGD Başkanı Niyazi Nizam’ın başkanlığını yaptığı kafilede Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’ni (KTSYD) temsilen Necmi Usal yer alıyor. İlk ve son gün dışında günü çift idman yaparak geçirecek ve lige en iyi şekilde hazırlanacak olan hakemlerin hafta boyunca çeşitli ziyaretlere katılacağı da açıklandı. Kafile 21 Ağustos akşamı yurda dönecek.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar