Spor

TMK’dan büyük başarıGRUP BİRİNCİSİ OLARAK YARI FİNALDE: Yıldız erkeklerde ülkemizi temsil eden Tük Maarif Koleji gruptaki ikinci maçında dün karşılaştığı Amasya’yı set vermeden 3-0 yendi ve son maçlar öncesinde grup birinciliğini garantileyerek adını yarı finale yazdırdı. TMK gruptaki son maçında bugün Bartın ile karşılaşacak
Okan KARADEMİRTrabzon’da gerçekleşen Ortaokullararası (Yıldızlar) Tenis Şampiyonası’nda mücadele eden Türk Maarif Koleji Erkek Tenis Takımı, yarı finale yükselerek büyük bir başarı elde etti.
Sorumlu öğretmen Mehmet Doğanöz nezaretinde Halil Gürsel, Mert Altay ve Necati İnce’den oluşan TMK Erkek Tenis Takımı, gruptaki ikinci maçında dün karşılaştığı Amasya’yı set vermeden 3-0 yendi. Bu sonuçla TMK son maçlar öncesinde grup birinciliğini garantilerken adını da son 4’e yazdırdı.
TMK gruptaki son maçında bugün Bartın ile karşılaşacak.

Yarı finaller yarın
TMK Yıldız Erkek Tenis Takımı bugün tamamlanacak grup maçlarının ardından yarın Yarı finale çıkacak. Şampiyona’da A Grubu’nda mücadele eden temsilcimiz yarı finalde B grubu ikinci ise finale kalma mücadelesi verecek. TMK yarı finalde galip gelirse 8 Mayıs Cuma günü şampiyonluk, kaybederse 3’üncülük-4’üncülük maçına çıkacak.

Kızlarda grup liderliği maçında
Kızlarda ise ülkemizi temsil eden Gazimağusa Türk Maarif Koleji bugün grup liderliği maçına çıkacak.
GMTMK bugün karşılaşacağı Ankara Bilkent Koleji’ni yendiği takdirde grubu birinci tamamlayacak yarı finale yükselecek.

Başa dön tuşu