Magazin

Thrones eğlencede fark yaratacak


MAĞUSA UMUT ÖZSOY’LA COŞACAK:

Bir Northernland kuruluşu olan Mağusa bölgesindeki Thrones Club, bu akşam İngiltere kabinlerindeki gururumuz Umut Özsoy’un sahne alacağı coşku dolu açılışla eğlence dünyasında bomba etkisi yaratacak

Bir Northernland kuruluşu olan Mağusa bölgesindeki Thrones Club bu akşam kapıları eğlence sevenler için açmaya hazırlanıyor. 800 kişilik kapasitesi, 16 locası ve 75 bistrosu ile sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Thrones Club açılış gecesinde ülkemizin İngiltere kabinlerindeki gururu Umut Özsoy’la coşacak. Amsterdam’dan başlayıp İngiltere’ye uzandığı müzik yolculuğunda ritimlerine ritim katan Umut Özsoy, özlenen performansını bu gece Thrones Club’ta sergileyecek.

Mekanda bu gece Umut Özsoy’un hayat katacağı bol sürprizli açılışın ardından eğlence yarın akşama taşacak. Umut Özsoy’un performansıyla yaşanacak olan yarın akşamki “Special Live Show”da ünlü isimler de yer alacak. Eğlence severler için doludizgin bir sezon hazırlayan mekanda her çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri saat 22.30 ve 04.00 arasında coşku doruklarda yaşanacak.

 Başa dön tuşu