Tepe Home 2016 konsepti ile bahara hazır - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ekonomi

Tepe Home 2016 konsepti ile bahara hazır

Duygu ALAN

[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]H[/dropcap]izmete açıldığı günden bugüne kadar birçok büyük projeye imza atmış ve sektörde güvenilen bir firma olduğunu kanıtlayan Tepe Home, 2016 konsepti ile bahar sezonuna hızlı bir giriş yaptı.


Kalite ve uygun fiyatta marka haline gelen Tepe Home’da mobilya, bahçe mobilyası, aksesuarlar bahara özel renk ve modellerle görücüye çıktı.

Kalitesi ve albenisi yüksek ürünleri ile evlilerin, evlilik hazırlıkları yapanların, ev eşyalarını yenilemek isteyenlerin hayallerini süsleyen Tepe Home, 2016 konseptini hazırlarken ülkede uzun bir süredir hakim olan ekonomik sıkıntıyı ve vatandaşın alım gücünü de göz önünde bulundurdu, zaten uygun olan fiyatlarını yeniden düzenledi.

tepe home (4)

Arar: Kalite, yenilik uygun fiyatla Tepe Home’da

Tepe Home’da yetkili Aydanur Arar, 2016 yılı konsepti hakkında bilgi verdi, 2016 yılı hedeflerini anlattı, devam eden beyaz eşya kampanyası ile ilgili bilgilendirdi.

Tepe Home’da tüm yıl devam edecek olan yeniliklerin birinci etabının bahar mevsimi ile başladığını kaydeden Arar, “Tepe Home’da 2016 yılı konseptinde sezon ürünlerinde tamamen baharı yansıtan ürünler hazırlandı ve mağazalarda satışa sunulmaya başlandı” dedi.

Aydanur Arar, 2016 konsepti içerisinde modellerin yenilenmesi ile beraber fiyatların da çok iyi yere getirildiğini kaydetti.

Arar, “Hedefimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da iyi hizmet verebilmek, en kaliteli ürünü en uygun fiyata satabilmektir. Ancak bu yıl ülkenin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntıyı ve kişilerin de bu ekonomik sıkıntılardan etkilenmiş olduklarını da düşünerekten bu yıl biraz daha fazla çalışmamız gerektiğini fark ettik. Çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştirdik. Şimdi tamamıyla yenilenen konsepti en iyi şekilde yansıtmak için çalışıyoruz” dedi.

Tek düze ürünlerle, aynı düzende olmak yerine gelişen teknolojiye ve kişilerin ihtiyaçlarına göre Tepe Home’da sürekli yeniliklere gidildiğini ifade eden Arar, 2016 konseptinde mobilyada ve aksesuarlarda klasik, kantri ve modern olmak üzere konseptler yapıldığını belirtti.

tepe home (1)

Neden Tepe Home?

Aydanur Arar, “Neden Tepe Home?” sorusunu ise şöyle yanıtladı:

Tepe Home’da kalite zaten olmazsa olmazlardandır. Ayrıca ürün fiyatları, piyasaya göre oldukça uygundur. Birçok ürünümüzde satış fiyatlarımız Türkiye satış fiyatları ile aynıdır. 

Tepe Home’un tercih edilmesindeki bir diğer neden de satış sonrası hizmettir. Satış sonrasında yaşanacak tüm sorunlar, mağduriyet yaratmayacak zamanda ve şekilde çözümlenmektedir.

Öte yandan mağazamız gerçekten çok güzel, Tepe Home’a gelen kişiler mağaza sunumumuz ile de oldukça kolay ve alışverişlerini yapabilirler.”

Aydanur Arar
Aydanur Arar

“Beyaz eşyada kampanya sürüyor”

Tepe Home’da yetkili Aydanur Arar, devam eden beyaz eşya kampanyası hakkında da bilgi verdi. Arar, beyaz eşyasını yenilemek isteyenlerin Tepe Home’da “Eskisini getir yenisini götür” kampanyasından yararlanabileceklerini söyledi.

Arar, “Beyaz eşyada kampanyamız devam ediyor. Kampanya kapsamında markası ne olursa olsun mevcut beyaz eşyanızı getiriyorsunuz biz o eşyaları içine alıyor, yenisini daha uygun fiyata size veriyoruz. Kampanya klimalarımızda da geçerli” dedi.

Aydanur Arar, Tepe Home’da beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, tekstilden aksesuara, mobilyadan, mutfak takımlarına kadar birçok ürünün uygun fiyatlarla satışta olduğunu söyleyerek, evlilik hazırlığı yapanların, evini yenileceklerin ve yeni sezon ürünler hakkında fikir sahibi olmak isteyen herkesin mağazayı ziyaret etmesini söyledi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar