Teminatı eniştesi ödedi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Nisan 18, 2024
KıbrısSürmanşet

Teminatı eniştesi ödedi

Tuncay-Aygün

Eniştesini darp ettiği gerekçesi ile 53 yaşındaki J.Ç.’yi sokak ortasında darp ederek burnunun kırılmasına neden olan Tuncay Aygün aleyhindeki soruşturma tamamlandı

Devrim DEMİR


Girne’de önceki gece sokak ortasında J.Ç.’yi ciddi şekilde darp ederek burnunun kırılmasına neden olan Tuncay Aygün, şikâyet üzerine tutuklandı. Aygün, yapılan sorgulamada işlediği suçu kabul etti.

Aleyhindeki soruşturma tamamlanan zanlı Tuncay Aygün, teminat talebiyle dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlının davaları görüşülünceye kadar yurt dışına çıkışını yasaklayarak, 3 bin TL nakdi, KKTC vatandaşı bir kişinin imza edeceği 9 bin TL kefalet sendi ve şahsen imza edeceği 50 bin TL’lik kefalet senedi ile serbest bırakılmasına karar verdi.

Aygün kamu personeli

Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli polis memuru İbrahim Varol, zanlı Tuncay Aygün’ün “Vahim zarar” ve “Ciddi darp” suçlarından tutuklandığını anlattı.

Polis memuru İbrahim Varol, zanlı Aygün’ün önceki gece Girne’de Mersin Caddesi üzerinde saat 22.00 sıralarında, eniştesini darp ettiği gerekçesi ile J.Ç.’yi ciddi şekilde darp ederek burnunun kırılmasına neden olduğunu söyledi.

Aygün’ün aynı gün yapılan şikayet üzerine tutuklandığını kaydeden Varol, yapılan sorgulamada zanlının suçlarını itiraf ettiğini belirtti.

Varol, zanlı aleyhindeki soruşturmanın tamamlandığını ifade ederek, Aygün’ün Spor Dairesi’nde kamu personeli olduğunu belirterek uygun bir teminata bağlanması talebinde bulundu.

Teminat talebinin ardından, zanlının eniştesi Mehmet Aygün, teminat şartlarını ödeyerek Tuncay Aygün’ün serbest kalmasını sağladı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar