Magazin

Tek şarkılık albümünü müjdeledi

Girne’de hizmet veren Rocks Hotel’de sahneye çıkan Muazzez Ersoy tek şarkılık bir single albüm yapacağını söyledi. Ersoy Girne konserinde Afrin Harekatı  nedeniyle “Memleketim” şarkısını söyledi.  Sanatçı “Askerlerimizin en kısa zamanda memleketimize kazasız belasız bir şekilde dönmelerini temenni ediyorum” dedi

Türkiye’nin nostalji kraliçesi Muazzez Ersoy hafta sonunda Girne Rocks Hotel’de konser verdi. İki gece sahneye çıkan sanatçı sevilen şarkılarını seslendirdi. Gülşah Saraçoğlu’nun hazırladığı kıyafetleri ile de dikkat çeken sanatçı  sahne repertuvarında değişiklik yaparak Afrin Harekatı nedeniyle daha temposu az şarkıları söylemeye özen gösterdi.  Mehmetçik’e destek veren sanatçı “Memleketim” şarkısını söyledi. Sanatçı “Askerlerimizin en kısa zamanda memleketimize kazasız belasız bir şekilde dönmelerini temenni ediyorum” dedi.

Tek şarkılık albüm
Önümüzdeki günlerde de bir tek şarkılık albüm yapacağını söyleyen sanatçı tek şarkılık single albümde yer alacak şarkının ne olacağını ise bir sır gibi saklıyor. Ancak şarkının bir nostaljik Türk sanat müziği şarkısı olacağı belirtiliyor.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı