TCF’den, Cimnastik Federasyonu’na destek - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 10, 2022
Spor

TCF’den, Cimnastik Federasyonu’na destek

TCF’den, Cimnastik Federasyonu’na destek

KKTC Cimnastik Federasyonu’nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlediği Artistik Cimnastik Minik Kızlar müsabakasına Türkiye Cimnastik Federasyonu (TCF) da destek verdi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun Antalya bölgesi hakemlerinden, uluslararası hakem Sevgi Sarı, Artistik Cimnastik Minik Kızlar müsabakasında görev yaptı.


Uluslararası hakem Sevgi Sarı, Artistik Cimnastik Minik Kızlar müsabakasında görev yapması ile ilgili olarak Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye Cimnastik Federasyonu Antalya bölgesi hakemlerinden, uluslararası hakem Sevgi Sarı, yarışmamıza katılarak bizlere büyük destek verdi.

Sevgi Sarı, müsabaka öncesinde hakemlerimize seminer vererek son gelişmeler hakkında bilgilerini aktardı.

Müsabakada başhakem olarak destek veren Sevgi Sarı’nın aramızda olması Türkiye Cimnastik Federasyonu ile ikili ilişkiler anlamında müthiş bir dayanışma ve destek içerisinde olmamızın göstergesidir.

Sevgi Sarı hocamıza ülke cimnastiğimizin gelişimi için vermiş olduğu destekten ötürü çok teşekkür ederim. Başta Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, asbaşkan İsmail Göktekin ve tüm yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederim.”

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar