Magazin

Tatlısu’yu festival heyecanı sardı
 
 BİRBİRİNDEN GÜZEL SESLER VE RENKLER:

 

Tatlısu Belediyesinin Final Organizasyon işbirliği ile düzenleyeceği 13.Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali, 6 Eylül Perşembe akşamı başlayıp 9 Eylül pazar akşamı yapılacak finalle son bulacak. Dopdolu güzel etkinliklerin yer aldığı festivalde uluslararası halk dansları şölenine 3 gece yer verilecek. Gecelere Türkiye, Azerbeycan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna ve Kıbrıs’tan halk dansları ekipleri katılacak.

Festivalin açılış gecesinde 8 kişilik ekiple Mama Afrika Akrobasi Şov, gösterileri ile adeta nefes kesecekler. Festivalde Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Murat Kekilli 8 Eylül cumartesi akşamı, Ankaralı Yasemin ise 9 Eylül pazar final akşamı sahne alacak.

Sanatçılarımız Bahar Gökhan & Grup Vizyon ve Örge Volkan de festivalde yer alacak. Yetenek sizsiniz finalisti Enver Ertaş ise 4 gece boyunca farklı, farklı gösterileri ile sahnede olacak. Festivalde ayrıca çeşitli turnuva ve yarışmalar da yapılacak. Festivalin final gecesinde ise isteyenler profesyonel makyaj ustasının boyası ile dilediği gibi boyanıp festivalin finaline renk katacaklar.

Başa dön tuşu