Tangalı Motosikletçiye Ceza Yok - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Dünya

Tangalı Motosikletçiye Ceza Yok

ABD’de neredeyse çıplak bir halde motosiklet sürmesiyle tanınan ‘Tanga ve Pelerinli Scooter Adamı’, okul servisine binmekte olan öğrencilerin yanından geçerken görüntülendi. Adı bilinmeyen çıplak adam, ‘yaptığının doğru olmadığını bildiğini’ söylerken, polis, ‘yasa dışı değil’ açıklamasında bulundu.

ABD’nin orta eyaletlerinden Wisconsin’de yaşayan çıplak motosiklet sürücüsü, bir ilkokulun önünde çok sayıda öğretmen ve öğrencinin karşısına uygunsuz bir şekilde çıkınca tartışma konusu oldu.


Sadece kasket, bir pelerin ve tanga giyen ve yerel halkın ‘Tanga ve Pelerinli Scooter Adamı’ adını taktığı motosiklet sürücüsü, geçtiğimiz hafta John F. Kennedy ilkokulunun önünden geçerken görüntülendi. 56 yaşındaki çıplak sürücü, öğrencileri servise bindirmeye çalışan öğretmenlere gülümseyerek ortadan kayboldu. Öğretmenler ise polise şikayette bulundu.

New York Daily News sitesinin haberine göre, Madison Polis Departmanı’na başvuran üç öğretmen, okulun bitiş saatinde uygunsuz davranışlar sergilediğini belirttikleri çıplak sürücüden şikayetçi oldu.

'YASA DIŞI DEĞİL'

56 yaşında olduğu dışında kimliği hakkında bilgi sahibi olunmayan sürücü ise olayın ardından okuldan özür diledi. Tangalı motosikletçi, ‘alışverişten dönerken okulun önünden geçtiğini,  rahatsızlık vermek gibi bir amacı olmadığını’ söyledi.

Polis, yerel yasaları gözden geçirerek yaptığı değerlendirmenin ardından, ‘tangalı sürücünün hiçbir yasayı ihlal etmediğini’ belirtti.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar