Spor

Takımımla gurur duyuyorum


Anadolu elemelerinde mücadele hakkı kazanan KKTC U16 Kız Takımı’nın Antrenörü Ahmet Karaoğlan, Havadis’e konuştu

GELECEĞİMİZ ONLAR:  Basketbol Türkiye Bölgesel Şampiyona’da U16 Kız takımının sergilediği performanstan duyduğu memnuniyeti dile getiren Antrenör Ahmet Karaoğlan, “Kızlarımız oynadıkları oyunla bizleri gururlandırdı. Özellikle Kayseri AGÜ maçında mükemmel bir mücadele sergilediler. Onlar bizim geleceğimiz” diye konuştu

 

 

Tonguç KOTAK

 

Basketbol Türkiye Bölgesel Şampiyonası’nda yer alan KKTC U16 Kız Takımı, Anadolu Elemeleri’nde mücadele hakkı kazanırken Takım Antrenörü Ahmet Karaoğlan takımının başarısını HAVADİS Spor’a değerlendirdi.

Bölgesel Şampiyonada galibiyet aldıkları güçlü rakiplerden Kayseri AGÜ maçını örnek gösteren Karaoğlan takım sporcularının verdiği mücadeleden son derece memnun.

 

Çok iyi bir deneyim oldu

Ahmet Karaoğlan, “Çok gurur duydum çocuklarla, hele Kayseri AGÜ maçında ortaya koydukları oyun beni gururlandırdı. Bu çocuklara fırsat verilirse neler olabileceğini gördük. Bizim için çok iyi bir deneyim oldu. Onlarla gurur duymalıyız ve bu kızlara güvenmeliyiz. Onlar bizim geleceğimiz, her şeyimiz” ifadelerini kullandı.

 

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı