Tadına doyulmaz gece - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mart 2, 2024
Magazin

Tadına doyulmaz gece

Girne bölgesinin gözde mekanlarından Tango To Buddha’da geçtiğimiz hafta sonu yine dolu dolu eğlence yaşandı.

Mekanda eğlenen eğlence severler yoğun geçen bir haftanın stresini DJ kabininden yükselen müzikler eşliğinde attı. Mekanın daimi DJ’i Andım’la geç saatlere kadar süren eğlencede Andım en güzel setlerini konuklar için çaldı. Gecede DJ Andım’a nişanlısı Seda ve arkadaşları da sürpriz yaparak doğum günü pastasını DJ kabinine götürerek Andım’ın yeni yaşını kutladı.
Mekanda bir de ünlü isim göze çarpıyordu. Cem Özer… Cem Özer hafta sonunu Gönül Dinç’le birlikte Tango To Buddha’da eğlenerek geçirmeyi tercih etti.
Özellikle bayanların şıklıkları ile göze çarptığı gecede konuklar da sabahın ilk ışıklarına kadar dans edip eğlendi.
Fakat eğlence severleri gecenin sonunda kötü bir sürpriz bekliyordu. Gece yarısından sonra trafik polisleri yolun kenarına park eden tüm araçlara ceza kesmişti. Gece sonunda arabalarına giden eğlence severler sileceklere iliştirilmiş ceza kağıtlarını buldular.


BU AKŞAM SAHNEDE… Hafta sonunu Tango To Buddha’da geçirmeyi tercih eden ünlü şovmen Cem Özer bu akşam Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde şovu ile sevenleriyle buluşacak


DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ… Mekanın daimi DJ’i Andım’a gecede doğum günü olması nedeniyle nişanlısı Seda ve arkadaşları tarafından sürpriz yapılarak pasta kesildi

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar