Lefkoşa Ebru’yla coştu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Eylül 23, 2023
Magazin

Lefkoşa Ebru’yla coştu

Popüler Türk müziğinin ve fantezi müziğin en sevilen sesleri arasında yer alan Ebru Gündeş, geçtiğimiz cumartesi gecesi sahne aldığı Golden Tulip Lefkoşa Hotel&Pasha Casino havuz başında sesi, sahne performansı, özel dans ekibiyle hayran bıraktı.

Havuz başının muhteşem atmosferi, dev sahne platformundaki yeni ses ve ışık düzeninde salonu sonuna kadar dolduran yaklaşık 800 kişilik hayran kitlesine  2 saatlik canlı performans sunan Gündeş, dekolteli siyah mini sahne kıyafeti ile de dikkat çekti.
Kıbrıs’ta oldukça geniş bir hayran kitlesi edinen, Pasha havuz başındaki ikinci konserinde de izdiham yaşatan Gündeş, son albümü 13.5’da yer alan “Sen Yoluna Ben Yoluma” ve “Seni İstiyorum” parçalarıyla ayakta alkışlandı.
Birbirinden güzel şarkılara imza atan Gündeş, konukları da kırmayarak istek parçalara da yer verdi. Gecede birçok tanıdık sima da yer aldı.
Özel dans ekibi, davulcudan klarnetciye geniş sahne kadrosuyla nostalji rüzgarları estiren, sık sık ayakta alkışlanan Gündeş, yenilenen sahne düzeni ve salon konseptine hayran kaldığını belirterek Pasha yetkililerini kutladıktan sonra yakında yeni konser sözüyle sahneden inebildi.
Gecede UBP Lefkoşa Milletvekilleriden Hasan Taçoy da yer aldı.


Fotoğraflar: Mustafa Şenal

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar