Taçlandırıldılar - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Mayıs 24, 2024
Spor

Taçlandırıldılar

Taçlandırıldılar

 

(Fotoğraflar: Mustafa SENAL)


Telsim Süper Ligi’nde oynanan 2. hafta maçlarından sonra Havadis Spor Servisi tarafından belirlenen Haftanın Futbolcusu, Haftanın Teknik Adamı ve Haftanın Hakemi İpekay Limited tarafından ülkemize getirtilen Breathe Right ürünleri ile ödüllendirildi…

İpekay Ltd.’de düzenlenen ilk ödül töreninde Haftanın Futbolcusu seçilen Serdarlı’dan Faye, Haftanın Teknik Adamı seçilen Lefke’den Mehmetali Özgürgün ve Cihangir-Göçmenköy maçındaki başarılı yönetimi ile haftanın hakemi seçilen Serdar Bilgimer ödüllerini aldılar…
Havadis Gazetesi’nin Telsim Süper Ligi’nde hafta sonu oynanan maçlarda belirleyeceği “Haftanın Futbolcusu”, “Haftanın Teknik adamı” ve “Haftanın Hakemi” her hafta İpekay Ltd. tarafından ödüllendirilecek.
Havadis Gazetesi’nin başlattığı bu uygulama ile futbol liglerine ayrı bir renk gelecek. Ligin 2. haftasında başlatılan ve sezon sonuna kadar devam edecek olan bu uygulamada ilk ödülleri İbrahim Faye, Mehmetali Özgürgün ve Serdar Bilgimer aldılar. 
İpekay Ltd. tarafından başarılı olan kişilere GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ürünlerinden zengin hediyeler verilecek. Havadis Spor Servisi’nin salı günkü sayısında seçilen Haftanın Futbolcusu Faye (Serdarlı), Haftanın Teknik Adamı Mehmetali Özgürgün (Lefke) ve Haftanın Hakemi Serdar Bilgimer (Cihangir-Göçmenköy maçı) dün İpekay Ltd.’de düzenlenen törenle hediyelerini aldılar.
Törene katılan Havadis Gazetesi Spor Müdürü Mustafa Özsoy ile İpekay Ltd. Direktörü Mehmet Özler başarılı olanları kutladılar ve hediyelerini takdim ettiler.
Havadis Gazetesi spor yazarları Ahmet Özsoy, Tonguç Kotak ve Cemil Garip’in de katıldığı törende ödül alan isimler duygularını açıklarken sponsor İpekay Limited Direktörü Mehmet Özler de gazetemizin bu uygulamasına kaktı koymaktan gurur duyduklarını ve sporun her zaman katkı koymayı sürdüreceklerini ifade etti.

Mehmet Ali Özgürgün
“Başarı her zaman için mutluluk verici bir olaydır. Yani başarılı olmak insanın motivasyonunu ve çalışma şevkini artırır. Olaylara bakış açısı daha da genişler. Dolayısıyla herkes başarılı olmak ister.  O yüzden bu tür olaylar bizi daha fazla motive eder. Bu tür organizasyonları düzenleyen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bizleri hem motive etme hem de doğru yolu gösterme açısından önemli bir olay. İnşallah devam eder.”

Serdar Bilgimer
“Bu tip organizasyonlar motivasyon için her zaman önemli artılar getirmektedir. Havadis Gazetesi’ne ve sponsor firmaya teşekkür ediyorum. İlk törende ödüle layık görüldüğüm için ayrıca mutluyum. Hakem arkadaşlarımızla iyi maç yönettiğimizi düşünüyorduk. Oyuncuların da centilmen olması bizim de daha iyi performans sergilememizi sağlıyor. Bu ödülü tüm hakemler adına alıyorum.”

İbrahim Faye
“Haftanın futbolcusu seçildiğim için çok mutluyum. Başkanıma, hocama, takım arkadaşlarıma ve Serdarlı taraftarına çok teşekkür ederim. Çünkü ben bugün buradaysam onlar sayesindedir. Herkese çok teşekkürler.”

FAYE ÖDÜLÜNÜ ÖZLER’DEN ALDI… Haftanın futbolcusu seçilen İbrahim Faye’ye ödülünü sponsor firma İpekay Direktörü Mehmet Özler verdi 


BİLGİMER TÜM HAKEMLER İÇİN ALDI… Haftanın hakemi seçilen Serdar Bilgimer ödülünü Cemil Garip’ten alırken ödülü tüm hakemler adına aldığını söyledi


ÖZLER DESTEĞİ SÜRDÜRECEK… Spora her zaman destek verdiğini ifade eden İpekay Direktörü Mehmet Özler, Havadis’in başlattığı bu organizasyona destek vermekten gurur duyduklarını ve bundan sonra da desteğin süreceğini ifade etti

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar