Taciz zanlısı 3 gün tutuklu kalacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 24, 2024
KıbrısManşet

Taciz zanlısı 3 gün tutuklu kalacak

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde meydana gelen Cinsel Taciz meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Hasan İlgililer mahkeme huzuruna çıkarıldı.

(Kamalı Haber) – Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde meydana gelen Cinsel Taciz meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Hasan İlgililer mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Polis çavuşu Hüseyin Ergüleç olayla ilgili bulguları aktardı. Ergüleç, huzurda bulunan zanlı Hasan İlgililer’in Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan bir kadın şahsı oda içerisinde kalçasını sıkmak suretiyle taciz ettiği gerekçesi ile aleyhine yapılan şikayet üzerine tutuklandığını söyledi.


Polis mesele ile ilgili olarak 3 Nisan 2023 tarihinde zanlıya ulaşıldığını ve Lefkoşa Adli Şubeye gelmesi sağlanarak derdest emri gereği tutuklandığını mahkemeye aktardı. Polis zanlının konu ile ilgili olarak bir gönüllü ifade verdiğini yapmış olduğu beyanların teyit ve tekzip edilmesi gerektiğini ayrıca incelenmesi gereken kamera görüntüleri olduğundan zanlının tahkikat maksatlı ilk etapta 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Nil Elodie Çeliker zanlının soruşturma maksatlı 3 gün tutuklu kalmasına emir verdi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar