Sütçü: Atatürk Spor Salonu daha çağdaş ve kullanımlı hale geldi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Aralık 7, 2023
Spor

Sütçü: Atatürk Spor Salonu daha çağdaş ve kullanımlı hale geldi


Sütçü:Atatürk Spor Salonu daha çağdaş ve kullanımlı hale geldi

Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü, Lefkoşa Atatürk Stadı ve Atatürk Spor Salonu’nun protokol koltuklarının yenilendiğini ve hizmete girdiğini açıkladı.

Atatürk Stadı ve Spor Salonu’nun protokol koltuklarının, uzun bir süreden beridir yenilenmediğini ve yıprandıklarını belirten Sütçü, bu sorunu giderdiklerini ve yenilenmiş koltukların hizmete girdiğini anlattı. Atatürk Spor Salonu’nda uzun süredir ısıtma ve soğutma sistemlerinde var olan sorunu da çözdüklerini açıklayan Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü, salonun daha çağdaş ve kullanımlı hale geldiğini dile getirdi.

 

Ertuğrul Apakan’daki regülatör sorunu giderildi

Girne’de bulunan Ertuğrul Apakan Salonu’ndaki elektrik regülatör sorununu da çözdüklerini anlatan Sütçü, salondaki tamir ve tadilat işlerini de tamamladıklarını ve salonun elverişli durumda hizmet vermeye devam ettiğini söyledi.

 

Lefke’de projektörler yenilendi

Lefke 16 Ağustos Stadı’nın projektörlerinin yenilendiğini de aktaran Sütçü, adım adım ilerlediklerini ve sorunları tek tek çözdüklerini belirterek, çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.  Ada genelindeki tüm saha ve salonlardaki var olan sorunların bilgileri dahilinde olduğunu da anlatan Sütçü, imkanlar çerçevesinde bu sorunları gidermek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar