Magazin

Survivor 2018 Gönüllüler takımındaki isimler açıklandı
Survivor 2018 kadrosunda kimler var? Merakla beklenen Survivor 2018’de All Star’lar ile Gönüllüler’den oluşan iki takımın yarışacağı netlik kazanmıştı.
All Star’da yarışacak ilk isim ise Turabi olmuştu. Daha önce iki kez Survivor’a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor’a gideceğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Acun Ilıcalı, daha önce ilklere sahne olacak dediği Survivor 2018’in Gönüllüler takımının ilk yarışmacını ise Cumali Akgül olduğunu Beyaz Show’da açıklamıştı. Ilıcalı son olarak Sema Aydemir, Merve Aydın ve Nagihan Karadere’nin All Star’da yarışacağını duyurdu.Acun lıcalı sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Survivor2018 ’de bir ilk yaşanacak demiştik, All Starlar yeni Gönüllüler’e karşı… İşte bu yılın All Starlar kadrosuna dahil olan 3 isim; Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Merve Aydın. Hepsine başarılar diliyorum..”

 

           Sema Aydemir

 

          Nagihan Karadere

 

           Merve Aydın

 

           Daha önce iki kez Survivor’a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor’a gidiyor.

 

             Haberi Sosyal medya hesabından paylaşan Turabi, yayınladığı videonun altına ‘3. defa Survivor mı?                               ‘İmkânsız…’ dedi gururum. ‘Riskli…’ dedi. Tecrübem, ‘Manasız…’ dedi. Mantığım, ‘Yine de denemeye değer’                  dedi. Kalbim… ‘Seneye görüşürüz’ mesajını yazdı.

 

          Acun Ilıcalı geçen hafta Survivor 2018 hakkında Twitter hesabından açıklamalarda bulunmuştu.

 

           48 yaşındaki Ilıcalı ilk paylaşımında, “Survivor 2018’de bir ilk yaşanacak! Bir takım bugüne kadar yarışan                     isimlerden en öne çıkan All Star’lar” ifadelerini kullanmıştı.

 

İkinci tweet’in de ise Ilıcalı, “Diğer takım yeni başvurulardan gelecek yepyeni Gönüllüler! All Star kadrosunu çok yakında açıklamaya başlayacağız” dedi.

 

Geçtiğimiz hafta Beyaz Show’a katılan Ilıcalı Survivor 2018’in ilk yarışmacısının Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül olduğunu açıklamıştı.

 

Geçtiğimiz yıl ise Survivor 2017 şampiyonu gönüllüler takımındanOgeday Girişken olmuştu.Başa dön tuşu