KıbrısMagazinSürmanşetYaşam

Surlariçi’nin Yeni Gözdesi 1820 Cafe Bar

Eğlence arayanların, sakin bir ortamda tarihi manzaralar eşliğinde içeciğini yudumlamak isteyenlerin mekanı. 
Son dönemlerde Lefkoşa Surlariçi’nin bir eğlence merkezine dönüştüğünü gözlemleyebilirsiniz. Surlariçi’nin eğlence severler için cazibe merkezi olmasının başlıca nedenlerinden biri de bir çok farklı tarzda mekanlardan oluşuyor olmasıdır.  1820 Cafe Bar bu mekanlar arasında en ön planda olan mekanlardan biri durumunda diyebiliriz. Mekan aftanın 3 günü canlı müzik eğlenceleri ile Surlariçi’nin yeni gözdesi oldu..Tarihi bir mekanın içerisine kurulmuş Selimiye Camii’nin avlusunda bulunan 1820 Cafe Bar müşterilerini adeta tarihin içerisinde ağırlıyor. Mekanın kurucusu olan Gülşah Yalman tarihin izlerine dokunmadan, o tarihi havayı mekanına yansıtmış.

Sıcak bir dostluk ortamı olan mekan müşteri kitlesi, personelleri ve işletmecisi ile artık Surlariçi’nin yeni gözdesi olmayı başardı. İşletmecliğini Seyda AŞAN’nın üstlendiği mekan her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşarak kısa sürede kendinden söz ettirmeye başladı.

Aşan “Çarşamba – Cuma – Cumartesi geceleri saat 20:30 ila 00:00 saatleri arasında canlı müzik eşliğinde tarhinin o eşsiz ortamında içeceğinizi yudumlamak isterseniz sizleri de 1820 Cafe Bar’da görmek istiyoruz” dedi. Mekan Kütüphane Sokak üzerinde Selimiye Camii avlusunda Saçaklı Ev yanında sizleri bekliyor…

Başa dön tuşu