Magazin

Süperstar’dan göz dolduran konser


ÜNLÜLER KONSERDE BULUŞTU:

Beş bin kişinin katıldığı Süperstar Ajda Pekkan konserinde Halit Ergenç- Bergüzar Korel, Nur Yerlitaş, Pervin Ersoy, Behzat Gerçeker, Demet Sabancı, Hülya Koçyiğit, Saba Tümer ve Şehrazat gibi ünlü isimler de vardı

Türk pop müziğinin duayeni Süperstar Ajda Pekkan, önceki gece Poll Production organizasyonu Paraf Halkın Yıldızları konserleri kapsamında müzikseverlerle buluştu.

Konserin ilk bölümünde Züleyha Kuru, tasarımı olan kostüm ve göz maskesiyle çıkan Pekkan, İkinci bölümde ise Nur Yerlitaş imzalı bir kostüm tercih etti. Sahnedeki şıklığıyla göz kamaştıran süperstar, Emma Shapplin’in ‘Spente Le Stelle’ şarkısıyla giriş yaptı. Daha sonrasında ‘Aynen Öyle, Yakar Geçerim, Canın Sağolsun, ve Sen İste’ gibi geçmişten günümüze en sevilen parçalarını sırasıyla söyleyerek dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Repertuarında Orhan Gencebay’dan “Bir Teselli Ver” ve Yıldız Tilbe’den “Haberin Olsun”a da yer veren Pekkan, yaklaşık üç saat kaldığı sahnede 5 bin kişilik seyircisinin ayakta alkışlarıyla sahneden uğurlandı.

Süperstarı dinlemeye gelenler arasında sanat camiasından; Halit Ergenç- Bergüzar Korel, Nur Yerlitaş, Pervin Ersoy, Behzat Gerçeker, Nur Yerlitaş, Demet Sabancı, Hülya Koçyiğit, Saba Tümer ve Şehrazat gibi önemli isimler vardı. Pekkan, gelen konuklarının isimlerini tek tek sayarak hepsine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

 

 Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı