FutbolSporSürmanşet

Süper Lig ve 1. Lig’de 20. haftanın hakemleri açıklandı


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig’de 20.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;

K-Pet Süper Lig

TarihStatEv Sahibi TakımMisafir TakımHakemler
21.02.2020
 18:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Gençlik Gücü TSK

Doğan Türk Birliği
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
22.02.2020
 14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK

Yenicami AK
(H) TURGAY MİSK
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) ZEKAİ TÖRE
22.02.2020
 14:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK

Gönyeli SK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) NECMİ BULUT
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
22.02.2020
 14:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK

Hamitköy ŞHSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) HAKAN ÜNAL
22.02.2020
 14:00
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü

Küçük Kaymaklı TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) CEMAL SARI
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) EMRE ÖZTAŞLI
23.02.2020
 14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK

Baf Ülkü Yurdu
(H) KEREM ERAN
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) SERTAN ALKIN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
23.02.2020
 14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol

Merit Alsancak Yeşilova
(H) FEHİM DAYI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
23.02.2020
 14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK

Lefke TSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) HAKAN GÖK
(D) İSMAİL ERCAN

K-Pet 1.Lig

TarihStatEv Sahibi TakımMisafir TakımHakemler
22.02.2020
 14:00
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK

Lapta TBSK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) HAKAN GÖK
(D) FEHİM DAYI
22.02.2020
 14:00
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK

Yalova SK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) YUSUF BAKAR
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
22.02.2020
 14:00
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)
Görneç KSK

Mormenekşe GBSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) ALİ AKÇINAR
(D) SERHAN ŞİMŞEK
22.02.2020
 14:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK

Dörtyol SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) SERTAN ALKIN
(D) EVREN KARADEMİR
23.02.2020
 14:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Girne Halk Evi
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) CEMAL SARI
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) TURGAY MİSK
23.02.2020
 14:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK

Maraş GSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) NECMİ BULUT
(D) AHMET ÖZKURTULUŞ
23.02.2020
 14:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK

Mesarya SK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı