Spor

“Süper Kupa” başkentte, gece oynanmalı


GÖRÜŞLERİNİ BİLDİRDİLER:

Mehmet Bolkan “Süper Kupa” maçının Lefkoşa veya Girne’de oynanması gerektiğini belirtirken, Turan Altay ise karşılaşmanın gece oynanması görüşünde olduğunu açıkladı. KTFF bugün yapacağı toplantı ile Süper Kupa maçının nerede ve ne zaman oynanacağını resmen açıklayacak

107.8 Radyo Havadis’te her pazartesi saat 16.00-17.00 saatleri arasında Okan Karademir’in sunumu ve Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy’un yorumlarıyla “Sporun Adresi” programı yayın hayatına hızlı bir giriş yaptı.
Dün ikinci yayını gerçekleşen “Sporun Adresi” programının gündemi, bu hafta sonu oynanacak olan Süper Kupa maçının yeri ve zamanı olurken, kupada karşılaşacak olan Yenicami ile Çetinkaya takımlarının teknik adamları programa telefonla bağlanarak, konu ilgili görüşlerini aktardılar.
Futbol Federasyonu tarafından 2012-2013 “Süper Kupa” maçının saat 15.30’da Güzelyurt’ta yapılması planlanırken, maçın nerede ve ne zaman oynanacağının kesin kararı KTFF tarafından bugün açıklanacak.
‘Sporun Adresi’ programına dün telefonla konuk olan Çetinkaya Teknik Direktörü Mehmet Bolkan “Süper Kupa” maçının eğer Güzelyurt’ta oynatılması durumunda iki takım taraftarları açısından da dezavantaj olacağı düşüncesiyle maçın Lefkoşa veya Girne’de oynanması gerektiğini belirtti.
Yenicami Teknik Direktörü Turan Altay ise karşılaşmanın nerede oynanacağının önemi olmadığını ancak “Süper Kupa” maçının havaların çok sıcak olmasından dolayı gece oynanması gerektiğini söyledi.
Etiketler

Benzer Haberler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı