Magazin

Subaşı’na aylık 125 bin TL nafaka


KIZINA 10 MİLYON TL’LİK EV SÖZÜ: Jet hızıyla boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanma sözleşmesinde Şeyma’ya ödenmek üzere aylık 150 bin TL nafaka, kızı Melisa adına alınmak üzere ise 10 milyon TL’lik ev anlaşması yapıldığı ortaya çıktı

Rüya gibi bir düğünle geçen yılın eylül ayında evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın, 14 aylık evliliği tek celsede bitti. Gündemi sarsan yılın boşanmasında, gizliliği bulunan davanın detayları bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Boşanma anlaşmasında yazılanlara göre Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’na aylık 125 bin TL nafaka verecek. 10 milyon TL’lik bir ev alıp kızları Melisa’nın üzerine yapacak. Ayrıca Acun Ilıcalı, Melisa’nın eğitim-sağlık giderlerini karşılayacak. Çiftin kızları Melisa’nın velayeti annede kalacak. Şeyma Subaşı artık özel jetle yolculuk yapamayacak. Miami’deki evi kullanmayacak.

Şeyma’nın adı Dubaili iş adamıyla anılıyor

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanma haberlerinin çıkmasının ardından, evliliğin ihanet nedeniyle bittiği dedikoduları ortada dolaşmaya başladı. Oyuncu Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma, sosyal medya hesabından haberleri yalanladı.

Şeyma Subaşı’nın sık sık Dubai ziyaretleri yaptığı biliniyor. Acun Ilıcalı’dan bebeği olduğu dönemde, adı Çağatay olan Dubaili zengin Türk iş adamı ile ilişkisi olduğu iddia edilmişti. Subaşı’nın, Çağatay ismindeki iş adamıyla birlikte gece kulübünde çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Çağatay isimli iş adamının görüntü çektiği esnada Şeyma Subaşı’nın yüzünü saklaması dikkat çekti.

Acun ve Deren’in aşk dedikodularına açıklama

Acun Ilıcalı’nın adı Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu ile aşk dedikodularına karışmıştı. Deren Talu, hakkında çıkan iddiaları sosyal medya hesabından jet hızıyla yalanlamıştı. Deren Talu’nun avukatından da konuya ilişkin bir açıklama geldi.

Deren Talu’nun avukatı Dr. Güzide Soydemir’in açıklaması; “Müvekkilimiz Sn. Deren Talu hakkında, 26.11.2018 tarihi itibariyle, gerek bazı sosyal medya hesaplarında gerekse bazı internet sitelerinde aslı olmayan ve tamamen itibar zedelemeye dönük birtakım ithamlar ile gerçeğe aykırı haber yapıldığı, işbu gerçeğe aykırı ithamların yayılmasına dönük olarak bazı kişilerce belli bir çaba gösterildiği tespit edilmiştir. Müvekkilimizin kişilik haklarının bu şekilde keyfi olarak engellenmesine dönük kasti tutum ve davranışlarda bulunanlara itibar edilmemesini, hukuki ve cezai sürecin tarafımızdan ivedilikle başlatılmış olduğunu belirtmek isteriz.”Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı