KıbrısManşet

Su deposu, kazan ve güneş paneli yerinden sökülerek çalındıGirne’de bir apartmanın üzerindeki su deposu, ısıtma kazanı ve güneş panel, yerinden sökülerek çalındı.
Polis Basın Bülteni’ne göre 1 Mayıs’ta, Girne’de Turan Güneş Apartmanı’nın damında, Sevil Güden’in dairesine ait, 2 adet 2 tonluk su deposu, 1 adet ısıtma kazanı ve depolara ait 2 güneş panelin yerinden kesilerek çalınması olayının polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen Ü.Ü.(E-56) tutuklandı.CUMHUR’UN ÖLÜM NEDENİ KALP YETMEZLİĞİ OLARAK AÇIKLANDI

Geçirdiği rahatsızlık sonucu Cumartesi günü Gazimağusa Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde yaşamını yitiren Yıltan Cumhur’la (E-64) ilgili soruşturmada, ölüm sebebinin “kalp yetmezliği” olduğu tespit edildi.

UYUŞTURUCU TASARRUFU…1 TUTUKLU

Gazimağusa’da İsmet İnönü Bulvarı üzerinde dün 14.00 sıralarında şüpheli halde görülen H.G’nin (E-33) üzerinde polis tarafından yapılan aramada, yaklaşık 100 miligram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahsın tutuklandığı bildirildi.

ALSANCAK’TA ARAÇ YANGINI

Alsancak’ta Sümbül Sokak’ta dün, park halindeki, Mustafa Dalan’a ait FD 909 plakalı salon araçta henüz tespit edilmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Yangının kendiliğinden söndüğü, soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Başa dön tuşu