Spor

Sporcular evde terliyorSpor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle durduğu ülkemizde sporcular evlerinde bireysel çalışıyor, Havadis onları sayfalarına taşımaya devam ediyor

HAVADİS’E EMAİL YAĞIYOR: Hükümetin kısmi sokağa çıkma yasağı alması ile antrenman yapamayan ve evde bireysel çalışan sporcularımızı gazetemizde yayınlamaya ve öncü olmaya devam ediyoruz. Evinin salonunda, odasında, balkonda-bahçede çalışma yapan sporcular bize email atarak fotoğraflarını göndermeyi sürdürüyor. Bugün de sayfamızda yeni yüzler sizlerle

 

Tonguç KOTAK

 

Tüm spor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle durduğu ve kısmi sokağa çıkma yasağı ile antrenmanların da yasaklandığı ülkemizde sporcular  evlerinde bireysel çalışmalar yapıyor.

Havadis olarak son 1 haftadır tam sayfa yer verdiğimiz, evlerinde bireysel çalışan sporcularımızdan bazıları bugün yine sizlerle.

Bize e-mail atın

Havadis Spor bugün yine farklı spor branşlarından sporcuların evdeki çalışmalarını sizlerle buluşturuyor.

Gazetemizin bugünkü sayfasında Sevim Yıkılmaz (Sul Balesi), Pınar Akarpınar (Taekwondo), Osman Çetintaş (GMBÇS – Voleybol), Nehir Deniz (Badminton), Seymen Deniz (Badminton), Naciye Erdoğan (Esentepe – Hentbol), Gül Dağaşaner (Basket – UKÜ) ve Şemsi Yıldırım (Hentbol GG) yer alıyor.

Diğer sporcularımızın da evdeki çalışmalarından fotoğraflarını koymaya hazır olduğumuzu ve arzu edenlerin [email protected] adresine fotoğraflarını göndermelerini bekliyoruz.

 

 

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı