SporSürmanşet

Sporcular 19’uncu günde Havadis’teKoronavirüs salgını nedeniyle ende kalan ve bireysel çalışan sporcularımız Havadis’in bugün 19’uncu gün yayınında yine sizlerle

Tonguç KOTAK

Tüm spor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle durduğu ve kısmi sokağa çıkma yasağı ile antrenmanların da yasaklandığı ülkemizde, evlerinde bireysel çalışmalar yapan sporcularımızı Havadis olarak sizlerle buluşturmaya bugün de devam ediyoruz.

Havadis olarak bugün 19’uncu gün yayınımızda, size yine farklı spor branşlarından ve farklı yaştan sporcuları yansıtıyoruz.

Evinin salonunda, balkonunda, bahçesinde çeşitli çalışmalar yapan sporcularımız artık aileleri ile birlikte çalışmaya başladı ve yaptıkları çalışmaları bize ulaştırmaya devam ediyorlar.

 

evde spor
Kutruza Ailesi
evde spor
Elçin Özbilen
evde spor
Alya
evde spor
Ayşen Şah
evde spor
Nusret Sırdar
evde spor
İsmail Kovancı
evde spor
Yelena Çelik
evde spor
Erbay Gönelli

 

Bize fotoğraflarınızı atın

Havadis Spor’un bugünki sporcu konukları yine farklı branşlardan.

Bugünkü yayınımızda, Eda Kutruza – Halil Kutruza (Fitnes-Basketbol), Erbay Gönelli (Futbol alt yapı), Yelena Çelik (Voleybol – LAÜ), İsmail Kovancı (Voleybol – YDÜ), Nusret Sırdar (Basketbol hakemi), Ayşen Şah (Tenis – Pakan), Alya Boloshenko (Tenis – GAÜ) ve Elçin Özbilen (Tenis – Girne Belediyesi Tenis Kulübü) yer alıyor.

Diğer sporcularımızın da evdeki çalışmalarından fotoğraflarını bundan sonraki süreçte yayınlamayı sürdüreceğiz. Arzu eden sporcular [email protected] adresine fotoğraflarını göndermelerini bekliyoruz.

 

 

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı