Şovlar nabızları yükseltti - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Şubat 7, 2023
Magazin

Şovlar nabızları yükseltti

 

 


AFRODİT KIZLAR IŞIK SAÇTI:

Girne’deki Retro Lounge’ta geçtiğimiz hafta sonu yaşanan “Absolut Night Party”de Aphroditte Girls’ün led ışıklı ve çarpıcı melek kostümleri ilgi odağıydı

 

Girne’nin eğlencesi dur durak bilmeyen mekanı Retro Lounge, kış sezonunun ardından yaz sezonuna da iddialı bir giriş yaptı. Mekan geçtiğimiz hafta sonu eğlencede hız kesmedi. Absolut Night Party adı altında düzenlenen organizasyon oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Birbirinden güzel modellerin girişte gelen konuklara shot ikramları ise geceyi bir o kadar daha renklendirmeyi başardı. Kıbrıs’ın en iyi gösteri grubu Aphroditte Retro severler için müthiş bir sürpriz hazırladı. Oldukça iddialı bir kostümle şovlarını sergileyen modeller gelen konuklardan tam not aldı.

Led ışıkları ve cesaretiyle herkesi büyüleyen ilginç kostümlerin yanı sıra güzel dansçıların dans şovları da dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardı. İzledikleri şovlardan oldukça memnun kalan konuklar müziğin ve eğlencenin ritmine kendilerini kaptırarak coşku dolu bir gece yaşadılar.  Mekanın sevilen DJ’i Ümit Akdeniz yaza özel setleri ile harika bir müzik ziyafeti yaşattı.

 

Sinan Akçıl heyecanı sardı

Türkiye’nin çok sevilen ve çok konuşulan sanatçısı Sinan Akçıl 2 Haziran Cumartesi gecesi Girne’nin en gözde mekanı Retro Lounge’da sevenleri ile buluşuyor. Yaptığı parçalar ve albümlerle müzik piyasasını sallayan, ülkemizin de yakından takip ettiği ünlü sanatçı Sinan Akçıl Kıbrıslı hayranları için sosyal medya üzerinden 2 Haziran Cumartesi gecesi Retro Lounge‘da olacağını yayınladı. Girişin ücretsiz olduğu gecede Sinan Akçıl’a mekanın sevilen DJ’i Ümit Akdeniz eşlik edecek. Ayrıca bu büyük konsere Aphrodite’nin birbirinden güzel ve yetenekli dansçıları da sürpriz bir şov ile eşlik edecek. Gece boyu sürprizlerin hiç bitmeyeceği Sinan Akçıl konserine ilgi şimdiden oldukça fazla.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar