BasketbolSpor

Son şampiyon sezonu açtı

Basketbol Büyük Erkekler Liginde son iki sezonun şampiyonu Yakın Doğu Üniversitesi, yeni sezonun ilk çalışmasını dün Lefkoşa Atatürk Stadı’nda yaptı

 

“BİLİNMEZLİK İÇİNDE AÇTIK”:

Yakın Doğu Üniversitesi koçu Halit Kıryağdı, Havadis’e yaptığı açıklamada, “Yeni sezon hazırlıklarımıza başladık. Yeni sezonun başlangıç tarihi ve yapısı ile ilgili bilinmezlik devam ediyor. Ancak biz sezon öncesi hazırlıklarımızı ciddiyetle yapmak zorundayız.” açıklamasında bulundu

 

Tonguç KOTAK

 

Basketbol Büyük Erkekler Liginde son iki sezonun şampiyonu Yakın Doğu Üniversitesi, yeni sezonun ilk çalışmasını dün Lefkoşa Atatürk Stadı’nda yaptı.

Bu sezon da Antrenör Halit Kıryağdı’nın nezaretinde çalışacak olan Yakın Doğu Üniversitesi, sezonun ilk idmanını dün akşam üstü Atatürk Stadı tartan pistinde kondisyona dayalı koşu çalışması yaparak gerçekleştirdi.

Transferde şu ana kadar Mapfree’den Hasan Olkan, kapanan Girne Üniversitesi’nden Ferit Narçın ve Günay Ertopaloğlu’nu renklerine katan Yakın Doğu, geçtiğimiz yıl da takımda yer alan Sırp oyuncu Mukasin Mandic ile yola devam ediyor.

 

Bilinmezlik içinde açtık

Yakın Doğu Üniversitesi koçu Halit Kıryağdı, Havadis’e yaptığı açıklamada, “yeni sezon hazırlıklarımıza başladık. Yeni sezonun başlangıç tarihi ve yapısı ile ilgili bilinmezlik devam ediyor. Ancak biz sezon öncesi hazırlıklarımızı ciddiyetle yapmak zorundayız.” dedi.

Kıryağdı, Yakın Doğu’da hedefin her zamanki gibi şampiyonluk olduğunu belirterek en iyi yerli kadroya sahip olduklarını söyleyerek bilinmezlikler çözüldükçe yabancı transferlerimiz de netleşecek   açıklamasında bulundu.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı