Diğer SporlarSpor

Sinan Engin LAÜ’deydi

Lefke Avrupa Üniversitesi’nin (LAÜ) Bahar Söyleşileri kapsamında Spor Adamı/Yazar ve Yorumcu Sinan Engin LAÜ’de ağırlandı.

Engin: LAÜ konum açısından çok güzel ve bugün burada öğrencilerle hoş bir söyleşi gerçekleştirdik.

Söyleşi programında Beşiktaş Takımı eski futbolcusu ve futbol programı yorumcusu Sinan Engin, Beşiktaş Taraftar Kulübü’ne ve diğer katılımcılara teşekkür ederek, merak ettikleri soruları sorabileceklerini söyledi ve LAÜ’de öğrencilerle bir araya gelmekten son derece memnuniyet duyduğunu ifade etti.

 

Engin: Beşiktaş hayatımın ayrılmaz bir parçası oldu

Öğrencilerden gelen sorular doğrultusunda ilerleyen etkinlikte, ‘Neden Beşiktaş?’ sorusuna Engin, “Çocukluğumdan beri Beşiktaş var, benim için o ayrı bir şey. Beşiktaş’ı seçtikten sonra Beşiktaş hayatımın ayrılmaz bir parçası oldu.” cevabını verdi. Beyaz TV’de futbol programı yorumculuğu yapan Engin, “Bazen Beşiktaş ile ilgili fanatik olabiliyorum ve hakkım olmadığı halde bu süreçte bazen hakemlerle ilgili ağır eleştirilerim oluyor. Aslında bu şekilde yapmamam gerekiyor, orada formayı çıkarmam lazım. Ama bazen Beşiktaş’ın fanatizmine bende katılıyorum.” dedi.

Öğrencilere bir takım tavsiyelerde bulunan Engin, öğrencileri kırmayarak öğrencilerle fotoğraf çektirdi. Söyleşinin sonunda, Genel Sekreter Mehmet Yalçın tarafından Engin’e Kıbrıs Kültürünü yansıtan hatıra plaketi takdim edildi.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı