MagazinTürkiye

Sıla’dan “Boş Ev” sürprizi

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği Sıla’nın 5 günlük Harbiye konser serisinin ilki geçtiğimiz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşti. Sıla, biletleri günler öncesinden tükenen konserde Harbiye’yi dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Beş günlük konser maratonun ilkinde 35 şarkılık repertuarıyla hayranlarının en sevdiği şarkıları seslendiren Sıla, üç saat sahnede kaldı. Sahneye konserin ilk yarısında Paris’ten özel olarak seçtiği Saint Laurent ikinci yarısında da A46 Tuvanam kostümleriyle çıkan güzel sanatçı Harbiye konserleri için 14 farklı kostüm tasarlattı. Sıla, “On’dan Kalan Şarkılar” konseptiyle olan konserini bekar, platonik, kavuştular, darıldılar, ayrıldılar ve partili olmak üzere altı bölüme ayırarak hayranlarına apayrı duygular yaşattı.

Hayranları için küçük bir sürpriz hazırlayan Sıla, yeni albümünde yer alacak olan “Boş Ev” şarkısını da ilk defa seslendirdi. Sözü Sıla, müziği ise Sıla ve Mabel Matiz’e ait olan parça, yaklaşık beş bin kişinin beğenisini topladı.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı