Sıla ve Cemal’dan muhteşem ilk adım

13 Eylül 2017 Çarşamba | 11:46
sıla eziç

Eziç ve Aktunç aileleri, kızları Sıla ve oğulları Cemal’ın nişan töreninde bir araya gelirken, çok sayıda davetli de mutluluğa ortak oldu.

Kıbrıs Town Houses

Ülkemizin tanınmış ailelerinden Eziç- Aktunç aileleri, bu kez önemli bir adım için bir araya geldiler. Tanınmış iş insanlarından Ayşe- Mehmet Eziç çiftinin kızı Sıla Eziç ile iş ve spor camiasının yakından tanıdığı İnci- Akın Aktunç çiftinin oğlu Cemal Aktunç, 9 Eylül Cumartesi akşamı düzenlenen muhteşem bir törenle nişanlandı.

Eziç ailesinin evinde düzenlenen nişan töreninde, nişan yüzükleri de Mehmet Eziç tarafından takıldı. Oldukça duygulu bir konuşma yapan ve gençlere bir ömür boyu mutluluklar dileyen Mehmet Eziç’in yüzükleri takması ile birlikte, muhteşem bir nişan töreni yaşandı.

cemal aktunç, sıla eziç

Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı törende, misafirler de bando, müzik grubu ve DJ’ler eşliğinde muhteşem bir eğlence yaşadı.

Misafirlerin rahat etmesi için tüm ayrıntıların düşünüldüğü törene, iş dünyası, siyaset, sanat ve spor dünyasından oldukça kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Akşamın ilk saatlerinden, gece yarısına kadar devam eden nişan töreninde, Sıla- Cemal çiftinin neşesi ve mutluluğu dikkatlerden kaçmadı. Tüm konuklarla tek tek ilgilenen genç çift, herkesin rahat etmesi için de büyük bir çaba harcadı.

Genç çiftin nişan töreni, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir eğlence içerisinde son bulurken, geceye katılan herkes, mutluluğa ortak oldu.

cemal aktunç, sıla eziç

Facebook Comments