Sibel Can rüzgarı esti - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Magazin

Sibel Can rüzgarı esti

 

“ALLAH BANA, ÖLENE KADAR SİZLERLE OLMAYI NASİP ETSİN”: Türkiye’nin ünlü sanatçısı Sibel Can 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Girne’de, yeni ve eski albümlerinden seçme şarkılar ile dinleyenlerine keyifli bir gece yaşattı. “Allah bana, ölene kadar sizlerle olmayı, şarkı söylemeyi nasip etsin” dedi

[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]1[/dropcap]9 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Merit Park Hotel’de sahne alan Türkiye’nin ünlü sanatçısı Sibel Can önceki akşam, yeni ve eski albümlerinden seçme şarkılar ile dinleyenlerine keyifli bir gece yaşattı.


Sahneye yeşil saten kumaştan leopar desenli elbisesi ile çıkarak dikkatleri üzerine çeken Sibel Can, “Allah bana, ölene kadar sizlerle olmayı, şarkı söylemeyi nasip etsin” diyerek konuklarını selamladı. Performansına yeni albümünde olan ‘’Sevmek’’ adlı şarkı ile başlayan Sibel Can, sonrasında sevilen şarkıları ile devam etti.

Sibel Can rüzgarı esti (1)

Repertuvarında arabesk parçalara da yer veren Sibel Can, Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses şarkıları ile konuklarını hüzünlendirdi. Konserin hareketlenen bölümünde ise konuklar dansları ve hep bir ağızdan söylediği şarkılarla Sibel Can’a eşlik ettiler. “Dans etmek serbest, hadi herkes dans etsin” diyerek konuklarını sürekli olarak dansa kaldıran Sibel Can, şarkılarının bir bölümünü de sahneden inerek hayranlarının arasında seslendirdi. Sempatik tavırları ile hayranlarının gönlünde taht kuran Sibel Can, seyircilerine unutamayacakları bir gece yaşattı. Sıcak ve samimi bir atmosferde eğlenen konuklar, bol bol muhabbet ederken masalarındaki Chivas Regal viskiyle de keyiflerine keyif kattı.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar