Magazin

Sibel Can ile “Kalp kalpe” bir yazTürk müziğinin güçlü seslerinden Türkiye’nin ünlü sanatçısı Sibel Can, yaz konser maratonuna aralıksız devam ediyor. Önceki gece Merit Crystal Cove Hotel ve Merit Royal ortak etkinliğinde sevenleriyle buluşan Sibel Can, yaklaşık üç saat sahnede kaldı.
 Elbisesiyle büyüledi

Ünlü modacı Amor Gariboviç tarafından hazırlanan tek omuzu açık, bu yılın modası olan puantiyeli elbisesiyle göz dolduran Sibel Can, geniş yelpazeli repertuarı ile muhteşem bir konsere daha imza attı. Konser alanını hınca hınç dolduran sanatçının hayranları, her şarkısını Sibel Can ile birlikte söyleyerek, dev bir koro oluşturdu.

Yoğun ilgi

Diğer otellerden de çok sayıda müzik severin geldiği konserde Sibel Can, “Kıbrıs izleyicisinin samimiyetini, müziğe olan düşkünlüklerini ve her şarkımı benimle söylemelerini çok seviyorum. Bu müthiş duyguları bana tattıran tüm dinleyicilerime teşekkür ediyorum” dedi.

İsteklerini  geri çevirmedi

Yaz konserlerinde kendisi için “kalp kalbe” şarkı söylemenin keyfinin bir başka olduğunun altını çizen Sibel Can, özenle hazırladığı şarkı listesine ek olarak konuklarından gelen şarkı isteklerini de geri çevirmedi.

 

Başa dön tuşu