Serdar’a, Karşıyaka kancası - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
FutbolSpor

Serdar’a, Karşıyaka kancası

 

KARŞIYAKA SERDAR’I İSTİYOR: 1.Lig ekiplerinden Karşıyaka, Alsancak Yeşilova’nın 1. Lig’e yükselmesinde önemli pay sahibi olan Serdar Özsönmezer’i kadrosuna katmak için girişimlerini hızlandırdı. Bonservisi Doğan Türk Birliği’nde olan Serdar’ı transfer etmek isteyen Karşıyaka, başarı futbolcuyu ikna turlarına başladı

 


Coşkun KUTAY

 

  1. Lig ekiplerinden Karşıyaka, Alsancak Yeşilova’nın 1. Lig’e yükselmesinde önemli pay sahibi olan Serdar Özsönmezer’i kadrosuna katmak için girişimlerini hızlandırdı.

2015-2016 sezonunda 1. Lig’e yükselen Alsancak Yeşilova’nın bu başarısında önemli pay sahibi olan kaptan Serdar Özsönmezer’i kadrosuna katmak ve ayrıca aktif futbolculuğunun yanı sıra idari yönden de gelecek sezon gündeme getirmeyi planladıkları kulüp içi önemli reformlarda rol almasını sağlamak isteyen Karşıyaka yönetimi, Serdar Özsönmezer’in transferi konusundaki girişimlerini hızlandırdı.

 

Serdar, kiralık statüsünde

Özsönmezer’in bonservisinin Doğan Türk Birliği’nde oluşunu ve daha sonra oynadığı takımlarda da kiralık statüsünde futbol hayatını sürdürüşünü avantaj olarak gören Karşıyaka yönetimi, çeşitli takımlardan da önemli transfer teklifleri almakta olan deneyimli oyuncu Serdar Özsönmezer’i ikna turlarına başladı.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar