Spor

Şemmedi memnun


PERFORMANSLARI MUTLU ETTİ: Mağusa Türk Gücü Başkanı Şemmedi, geçtiğimiz sezon ortasında transfer edilen Yasin Kurt ve Hüseyin Kayalılar yanında bu sezon başında transferleri gerçekleşen Mustafa Tekpınar ve kaleci Türkkan Delideniz'in ilk altı haftada sahaya yansıttıkları futboldan çok memnun olduğunu söyledi

K-Pet Süper Lig’de 3’üncü sırada bulunan Mağusa Türk Gücü yeni transferlerinden bir hayli memnun. Mağusa Türk Gücü Başkanı Şükrü Şemmedi, geçtiğimiz sezonun ortasında transfer edilen Yasin Kurt ve Hüseyin Kayalılar yanında bu sezon başında transferleri gerçekleşen Mustafa Tekpınar ve kaleci Türkkan Delideniz'in ilk altı haftada sahaya yansıttıkları futboldan çok memnun olduğunu söyledi. Kendisini sevindiren tarafın bu futbolcuların takım arkadaşları ile çok erken uyum sağlaması olduğunu belirten Şemmedi bu futbolcuların tümünün de Mağusa kökenli olmasının takıma ve takım arkadaşlarına erken uyum sağlamalarına büyük etki yaptığını belirtti.
Takımın oynadığı futboldan sahaya gelen herkesin zevk aldığını ve geçmiş yıllara göre MTG taraftarının tribünlerde bir hayli arttığına değinen başkan Şemmedi, sezona her açıdan iyi hazırlandıklarını söyledi.
Tüm takım oyuncularının çok iyi ve uyum içinde çalıştıklarını belirten Şemmedi çalışmalar sonucunda da ileriki haftalarda daha da iyi futbol oynayıp, maç izlemeye gelenlere güzel futbol izlettireceklerini ifade etti.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı