Magazin

Seki: Cenneti de yaşadım cehennemi deDeniz Seki, BeStyle’a verdiği röportajda aşktan annelik özlemine, özgürlükten kaderciliğe birçok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kader diye bir şey varsa, kaderin içinde keder diye de bir şey var. Hiç geriye dönüp bakmıyorum. Geçmişi dikiz aynama aldım. Hepimiz anı yaşarken yarınlarımıza bakmalıyız belki de.
Aşk insanı  falakaya yatırırAşkın tarifini yapamam. Ancak şarkılar yazarım aşka dair. Bir yandan falakaya yatırır aşk, bir yandan bulutların üzerinden uçurur aşk… Benim şu anda yaşadığım aşkımın tarifi, Faruk’um ile yaşadığım aşk misali şarkılarımda gizli.

Annelik hasretim günden güne büyüyor. Biliyorum anneliğin yeniden doğmak olduğunu. Biliyorum hormonlarımın, iliklerimin, kadınlığımın çoktan hazır olduğunu. Bu mucizeyi Allah’ın bana hayırlısı ile yaşatmasını diliyorum.

Cenneti de yaşadım  cehennemi de

Cennet ve cehennem, ikisini de yaşadım. Alev alev yandım. Ağlamaktan uyuyamadığım gecelerim de oldu, uyandığımda başucumda beni bekleyen taze çiçeklerle süslenmiş kahvaltım da.

Şimdi yüzüme krem sürüp, güzel elbiseler giyiyorum ama. Vapura binip denizin köpüğüne gözyaşımı akıtmak daha kıymetli benim için. Ayağımda ışıltılı ayakkabım var ama stüdyoya girip şarkılarımı avaz avaz haykırabilmek gerçek özgürlük.

Başa dön tuşu