Magazin

Sanatçılarımızla coşkulu final
LEFKOŞA İÇİNDE SEZONA VEDA: Lefkoşa içine kış ayları boyunca ses getiren Baricade Bar sezon finalini büyük bir kalabalığın katıldığı ve Grup Rast, Çağdaş Aydaş, Acoustic 4, Gizem Akbil’in sahne aldığı coşku dolu bir veda gecesiyle yaptı

Kış sezonuna hızlı bir giriş yaparak Lefkoşa içini kısa sürede canlandıran Barricade Lounge & Bar sezonun son programını geçtiğimiz cumartesi gecesi adamızın en sevilen müzisyen ve gruplarını bir araya getirerek gerçekleştirdi.
Açıldığı günden beri müzikseverlere en iyi şekilde hizmet veren Barricade, sezon boyunca sahnesinde ağırladığı isimlere kapanış gecesinde özel olarak yer verdi. Bu özel gecede mekanın klasikleşmiş müzik grubu Rast her zamanki gibi dinleyicilerini kendine hayran bırakırken genç sanatçı Çağdaş Aydaş, Acoustic 4 ve kendine has üslubu ile Gizem Akbil de sahne aldı.Baricade Bar

Tüm masalara eğlence severlerin doluştuğu sezonun final gecesinde konukların coşkusu ve kalabalığı adeta sahneye de taştı. Ülkemizin sevilen sanatçılarının art arda akın ettiği sahnedeki enerji koskoca sezonda yaşanan renkli programların özeti gibiydi.

Kış sezonunda daha iyi hizmet verebilmek için yaz boyunca kapalı olacak mekan, programlarına önümüzdeki sezon devam edecek.

Başa dön tuşu