FutbolSpor

Şampiyonluk primini herkes aldıAdil Uçar’ın şampiyonluk priminden yararlanamadığı ile ilgili dün yerel bir gazetede çıkan habere, Yenicami Başkanı Kaan Kaner tepki göstererek herkesin şampiyonluk primlerinin ödendiğini açıkladı.

MTG ile kampta bulunan Adil Uçar da haberin maksatlı olduğunu belirterek şampiyonluk primini aldığını ifade etti.
Okan KARADEMİRÜYenicami Ağdelen Kulübü Başkanı Kaan Kaner, şampiyonluk primlerinin kimseyi ayırt etmeden herkese ödendiğini söyledi.

Kaner,  serbest transfer hakkıyla MTG’ye giden Adil Uçar’ın şampiyonluk priminden yararlanamadığı ile ilgili dün yerel bir gazetede çıkan habere tepki göstererek gazetemize açıklamalarda bulundu.

Haberin asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını aktaran Kaner, “Haberi görünce çok üzüldüm. Yenicami’de kimsenin parası kalmaz ve herkes parasını alır. Medyada bu tip duyumlar olduğunda haber yapılmadan önce bizlere de sorulması gerekir diye düşünüyorum” dedi.

Adil Uçar: Şampiyonluk primini aldım

Mağusa Türk Gücü ile Düzce’de kampta bulunan Adil Uçar da konuyla ilgili gazetemize açıklamada bulundu. Haberin doğru olmadığını belirten tecrübeli orta saha oyuncusu, “Yenicami’den şampiyonluk primimi aldım. Neden olduğunu bilmiyorum ancak bunun maksatlı bir haber olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu