Spor

Şampiyon sezonu açtı
RESMİ AÇILIŞ DÜN GERÇEKLEŞTİ: Yaklaşık bir haftadır çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlılar resmi açılışını dün gerçekleştirdi. Yusuf Kaptan Sahası’nda yapılan sezon açılışında Yenicami’nin tüm kategorilerindeki futbolcuları, teknik ekipleri ve yönetimi yer aldı. Sezon açılışında Yenicami Masterleri ile Yenicami A takımı gösteri maçı yapt
Okan KARADEMİR
Süper Lig’de son iki sezonun şampiyonu Yenicami, 2015-2016 futbol sezonuna dün yaptığı açılışı töreni ile resmen merhaba dedi.
Yaklaşık bir haftadır çalışmalarını sürdüren siyah beyazlılar resmi açılışını dün gerçekleştirdi. Yusuf Kaptan Sahası’nda yapılan sezon açılışında Yenicami’nin tüm kategorilerindeki futbolcuları, teknik ekipleri ve yönetimi yer aldı.Sezon açılışı öncesinde Yenicami Basın Sözcüsü Deniz Gürgöze yönetim adına açılış konuşmasını okudu. Açılış konuşmasında şu görüşlere yer verildi; “Kaan Kaner başkanlığında görev aldığımız kulübümüzün bu yılki hedefi, mücadeleci ve göze hoş gelen bir futbol oynamaktır. Çok değerli deneyimli oyuncularımızla birlikte Akademimizden yetişen gençlerimiz ve Emre hocamızla her yıl olduğu gibi yine zirveyi hedeflemekteyiz.  Yenicami’nin her kademesinde görev alan herkes sorumluluğunun bilincindedir. Yedi yıl önce temeli atılan vizyon doğrultusunda hedeflerimize adım adım yaklaşmakta, kulübümüzü yarınlara sürdürebilir bir yapıya taşımaktayız. Bu hedeflere çok ve disiplinli çalışmanın götüreceğini de bilmekteyiz. Bizleri yarınlara taşıyacak ve sürekli başarıyı yakalayacak olan arazi projemiz ve akademimize her zamanki gibi çok önem vermekteyiz. Son iki yıldır her kategoride kupalara ambargo koyan başta olmak üzere kulübümüzün geçmiş başkanı Enver Kahveciler’e, yönetim kurulumuza, Turhan Hocamız liderliğinde A Takım oyuncularımıza, Emre Hocamız liderliğinde A2 Takım oyuncularımıza, U15, U12, U8 hocaları ve değerli genç oyuncularımıza ve elbette yıllardır maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Abdullah Uluçhan, ailesi ve Nicosia Gurub’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.  Kulübümüzün çatısı altında oynayacak tüm liglerdeki futbolcularımıza, şimdiden başarılı bir sezon geçirmelerini ve ülke futbolunun daha da ileri gitmesini temenni ederiz. Ülke futbolunun ileriye gidebilmesi için federasyonumuza ve ilgili kurumlara gerekli destek ve ehemmiyeti göstereceğimizi şimdiden deklare ederiz.” 

Masterlerle gösteri maçı
Açılış konuşması ve toplu fotoğraf çekimlerinin ardından ise Yenicami masterleri ile Yenicami A takımı arasında gösteri maçı yapıldı.  

***

Fotoğraflar: Abdullah EĞİLMEZ

Başa dön tuşu